Zalety prysznica bez brodzika.

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 lutego 2014, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak w temacie piszczcie o zaletach takiego prysznica bo muszę przekonać żonę. Wady też możecie pisać jak jakieś w ogóle są bo mi się wydaje, że nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2014, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wady będą jak źle położysz, źle wykonasz. Zalety? Wizualne plus wykorzystanie do maksimum przestrzeni. Kilka tego typu rozwiązań w linku poniżej http://www.decoroom.eu/realizacje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2014, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednolita podłoga i idealnie przezroczyste ścianki prysznica z pewnością powiększają wizualnie przestrzeń naszej łazienki. Do zamykania naszej kabiny możemy wykorzystać przesuwane szklane drzwi. W podłodze instalujemy np. odpływ punktowy ale przy takim odpływie spadek robi się z czterech stron do środka.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2014, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsza kwestia to dobrze zrobić odpływ i dobrze to zaizolować.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi kwestie wizualne, to rzeczywiście prysznic bez brodzika jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Ale z drugie strony, brodzik zawsze się przyda, gdy w rodzinie jest małe dziecko - będzie służył jako wanienka. Zastanów się dokładnie, żeby potem nie żałować zakupu:)



Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2014, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mamy małe dziecko to po prostu lepiej wybrać wannę, zamiast bawić się w jakieś niestandardowe brodziki.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkasz na parterze czy na piętrze? Bo znajoma zamontowała na piętrze i przecieka :P ale miała jakiś chiński bubel. To poważna inwestycja jest, nie warto żałować kasy, tym bardziej jeśli chce się wizualnie upiększyć łazienkę. Jak piszą wyżej-montaż i odpływ-kluczowe. Przechodziliśmy to rok temu, obyło się bez większych problemów, my wybraliśmy Sanplast. Powodzenia!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2014, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Z każdym materiałem tak jest, że jest on użyteczny i funkcjonalny pod warunkiem, że jest dobrej jakości i zamontowany przez fachowców. www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Za takim rozwiązaniem stoi wiele plusów nie tylko estetyka, ale również wygoda. Odpływ liniowy zamontowany przy ścianie wymaga spadku podłogi tylko w jedną tylko stronę dlatego układanie płytek jest mniej kłopotliwe. Takie natryski bez brodzika mogą być idealnym rozwiązaniem dla dzieci i osób starszych, bo nie ma progu, o który można by się potknąć. O odpowiedniej szerokości, można wjechać wózkiem inwalidzkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2014, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak do danego tematu podejdziemy. Kabiny prysznicowe, a w zasadzie na co zwrócić uwagę przy ich wyborze dość dobrze zostały opisane w filmiku na youtube https://www.youtube.com/watch?v=CDiVtOr3pgM myślę, że temat jest tam wyczerpany.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >