drzwi przesuwne do pokoju

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

24 lutego 2020, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

BeataSz - mówisz o oknach, a nie drzwiach do pokoju jak w temacie. Zupełnie inna historia.

Użytkownik Co_ffee napisał: Jestem właścicielką niewielkiego mieszkania, dlatego też
zdecydowałam się na drzwi przesuwne. Kupiłam
je przez internet - bo ceny były bardzo konkurencyjne :)

Nie żałuję ani trochę tej decyzji! Są po prostu
świetne!


Drzwi takie są świetnym rozwiązaniem do małych mieszkań, gdzie każde kilka centymetrów liczy się i to mocno. Do tego jak masz drzwi przesuwne chowane w ścianę to jeszcze możesz jakiś mebel do tej ściany przysunąć, co jak każdy użytkownik takiego mieszkania wie, jest bezcenne. Jedne z "cieńszych" systemów jakie ja montowałem można znaleźć w Invado albo Erkado. Mimo ciasnego montażu wszystko działa jak należy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2020, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze się zastanawiałem na jakiej zasadzie działa to całe przesuwanie. Czemu się nie zacinają takie drzwi, jak udaje się pełną szczelność przy zamkniętych zachować. I jak trafiłem na stronę producenta https://www.aliplast.pl/oferta/systemy-przesu wne to dopiero nieco więcej mi się rozjaśniło. Jak ten sały system działa. Wiem na pewno, że tu na jakość trzeba stawiać. Ten producent górna półka. Do polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2020, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Systemów masz więcej. Np. Eclisse lub Leon używane przez większe firmy takie jak Porta czy Erkado. Te dwa systemu to obecnie liderzy rynku jeśli chodzi o rozwiązania drzwi przesuwnych. Można kombinować i brać osobno system i osobno skrzydło z ościeżnicą (tunelem) ale prościej i wygodniej zamówić jest wszystko u jednego dostawcy - zazwyczaj producenta drzwi jak choćby w/w Erkado. Poza doborem kasety bardzo ważną rzeczą jest też jakość samego skrzydła.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2022, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi przesuwne - tylko z płyty MPB! Jest kilka głównych powodów. Jak patrzysz z perspektywy majstra: łatwo się je obrabia i zaraz po cięciu możesz wieszać. Żadnego obrabiania, zabezpieczania itp. Montujesz okucia i gotowe. Z punktu widzenia użytkownika - wytrzymałość i trwałość. Tej płyty łatwo nie obijesz i nie zarysujesz. To inwestycja na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2022, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy ktoś szuka drzwi przesuwnych do domu czy do szafki, bo chyba te płyty to raczej do szafy są? Można oczywiście świrować i kupić sobie np. płytę meblową i kasetę np. od Leona czy Eclisse i pomodzić takie drzwi do mieszkania ale chyba mało to będzie opłacalne szczególnie jak spojrzy się na cenę nawet płytówek z DRE, Erkado czy Invado. Szkoda zachodu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >