jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

31 marca 2014, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Może rozważ ogrzewanie na pellet. Jest wygodne zwłaszcza przy kotle z podajnikiem. Pellet nie kurzy i nie smoli dlatego czysto w kotłowni jest . Spala się całkowicie co wpływa na ilość popioły, praktycznie go nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2014, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestawiliśmy nasz piec na pellet z eko groszku. Chcieliśmy mieć czysto w kotłowni. Niestety, pellet również kurzy, chociaż mniej niż węgiel, nie ma też wszędzie miału i proszku węglowego. Ale tak zupełnie czyste to to nie jest... Z pelletu nie zrezygnujemy. W wyborze pieca, który miał ogrzać 150 m domu oraz wodę na 4 osoby pomógł nam hydraulik, który montował instalację i uważam, że to dobry wybór był.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2014, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy każdym z rodzajów paliwa będzie co sprzątać,nie ma pieca ani kotłowni która w ogóle by sie nie brudziła,to tylko mity i nic więcej. A co do wyboru odpowiedniego pieca,to warto zajrzeć na www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2014, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym postawił na ekogroszek od sprawdzonego dostawcy - http://weglosmyk.pl/ja tu korzystam, sprawdza sie fajnie,nawet ekonomicznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2014, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja pale u siebie brykietem z elli http://odziezroboczalublin.pl/brykiet/. Jak dla mnie to dobre rozwiazanie - tanie i na dlugo starcza. Poza tym jest tez ekologiczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja oprócz ekogroszku polecam także węgiel- także bardzo dobre i trwałe paliwo które pasuje niemal do każdego pieca. Cenowo bywa różnie,ale wg mnie warto ja osobiście jeszcze się na nim nie zawiodłem,a do tego polecam także odpowiedni piec www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że wygodną opcją będzie ogrzewanie elektryczne, które jest łatwe do zamontowania i zdecydowanie o wiele wygodniejsze niż na przykład ogrzewanie węglowe. Bez wątpienia jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają innych możliwości.
Na tej stronie możesz zapoznać się z informacjami na ten temat: http://www.desto.pl/ Oferują oni sprzedaż, serwis i montaż takiego rodzaju ogrzewania.
Firma posiada bardzo duże doświadczenie w tym zakresie ponieważ istnieje od ponad 20 lat i oferuje wysokiej jakości usługi.
Myślę, że warto jest zainwestować w taką sprawdzoną ekipę.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W wielu nieruchomościach najlepiej sprawdzi się ogrzewanie za pomocą klimatyzatora. Można poczytać na ten temat w Internecie, zachęcam do lektury;) Wszystko zależy od konkretnego metrażu danej nieruchomości, od naszych oczekiwań i możliwości finansowych.


______________________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

a co powiecie na temat ogrzewania podłogowego w przypadku zupełnego zastąpienia nim ściennego? mówię tutaj o łazienkach i kuchni rzecz jasna jednynie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy pomysł, może się udać:) ale ja jednak obstawiałbym przy ogrzewaniu za pomocą klimatyzatora. Warto poczytać na ten temat w sieci, jeśli ktoś nie jest przekonany do tego pomysłu:)



______________________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >