jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

25 lipca 2009, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam podobnie natomiast przy odpowiednim zabezpieczeniu żaden złodziej nie powinien wleźć przynajmniej nie wybitny specjalista ale specjalista zwykły o typowym partaczu nie wspominając. Drzwi antywłamaniowe okna antywłamaniowe brama garażowa wzmocniona etc. i 100% pewności nie masz ale za to 90% nie da rady natomiast pozostałe 10 raczej wie gdzie wchodzi więc zwykły dom normalnego człowieka sobie odpuści. Dlatego zwykłe drzwi Porty np. Gdynia powinny wystarczy a dla totalnie przezornych Dierre z tym ze to duży koszt a drzwi jak do sejfu nie każdy chce tak mieszkać.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2009, 04:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdynia to chyba najdroższe na jakie będzie mnie stać, ile tak mniej więcej liczyć na montaż? Bo sam za to brać się nie będę, chodzi mi oczywiście o autoryzowaną ekipę, bo podczas budowy domu dość się naoglądałem partaczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2009, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy jaka firma autoryzowani montażyści też mają różne cenniki i kwestia czy z obróbką czy bez tak 0d 350 zł netto do 500 ale za to masz pewność dobrego montażu i że drzwi Ci się nie wypaczą bo je ktoś krzywo zamontuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze jest tak,ze ile firm tyle opinii na ich temat,więc przyzwyczajmy się do tego. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz,im więcej tym oczywiście lepiej. A czy tylko te dwie firmy wchodzą w grę,nie może być żadnej alternatywnej?


Mirmo.pl- drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2012, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra rada - unikajcie jak ognia jakichkolwiek zakupów od firmy Porta. Najlepiej obchodzić każdy punkt sprzedaży szerokim łukiem. Powód?

Na przełomie wiosny i lata zamówiłam w punkcie Fachowiec drzwi z firmy Porta. Po złożeniu zamówienia i standardowym czasie oczekiwania zamówienie przyszło i aby umówić się na montaż należało zapłacić cenę. W tym miejscu zaznaczę, że lepiej płacić po wykonaniu jakichkolwiek prac ponieważ, gdy usługodawcy dostaną pieniądze mają klienta w głębokim poważaniu.. Ale tu warunkiem montażu była wcześniejsza zapłata – chore..

Wracając do meritum, opłata zamówienia dokonała się w sobotę 28 lipca 2012 roku, a montaż umówiliśmy na poniedziałek, 30 lipca. Tego dnia wszystko przebiegało sprawnie do momentu, gdy okazało się, że zamówione przez nas okucia miały mieć kolor srebrny, tymczasem srebrne były tylko zawiasy i klamki natomiast zamki i nakładki na ościeżnicach miały kolor złoty. Taki misz masz. Ponadto na jednych drzwiach wystąpiła niedoróbka polegająca na braku sporego kawałka okleiny. Drzwi w kolorze wenge, niedoróbka żółta – nie da się nie zauważyć.

Niby sprawa niezbyt skomplikowana, więc z panem monterem piszemy reklamację na formularzu. Sam mówi, że złe kolory okuć to częsty błąd u Porty i wzdycha zrezygnowany i zdziwiony, bo to przecież duża i poważna firma.. Wniosek dwóch osób to jednak za mało i Porta odrzuca reklamację. Potrzebny jest dowód. Zatem 03 sierpnia przychodzi pan z Fachowca i robi zdjęcia. Odwołujemy się od odrzucenia reklamacji. Porta po przemyśleniu gruntownie sprawy zgadza się przyjąć wadliwe skrzydło drzwi na oględziny i gruntowne zbadanie sprawy – 03 września monter demontuje drzwi i zawozi do Fachowca, który wyśle je do Porty. Jedynie miesiąc zastanawiali się co zrobić z naszą sprawą..

Już 07 września otrzymuję list od Fachowca z Częstochowy, w którym mogę przeczytać, że: „Zgłoszono odklejenie się okleiny na rogu drzwi. Sprawę przekazano do producenta i gwaranta firmy Porta, która wniosła o oględziny skrzydła w fabryce. Producent posiada bazę technologiczną oraz specjalistyczną wiedzę o tym produkcie. W oparciu o te narzędzia producent może przedstawić rzetelną ocenę i wnioskowanie o możliwych powodach powstania reklamacji. […] Do momentu, aż producent nie przedstawi nam swojej opinii reklamacja jest traktowana jako bezzasadna, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że wady nie mają związku z jakością towaru.” Ciekawe..

W międzyczasie dostaję informację, że reklamacja okuć została uwzględniona i okucia zostały przysłane i czekają w Fachowcu, ale poczekamy na reklamacje drzwi, aby monter nie jeździł dwa razy. Ok. Nie czepiam się. 11 października Porta odrzuca reklamację skrzydła drzwi, nie widząc problemu. Zastanawiam się czy tam pracują ślepi ludzie..
Fachowiec składa w moim imieniu odwołanie od odrzucenia reklamacji. Żądam montażu przysłanych okuć, ponieważ nie wiem ile jeszcze potrwa cała sprawa – ciągnie się już 2 i pół miesiąca – a ja nie mogę zamknąć sobie drzwi w WC, bo nigdzie nie mam zamontowanych klamek ani zamków.. Drzwi obecnie posiadam tylko dla ozdoby..

17 października przyjeżdża monter i montuje srebrne okucia, abym mogła sobie normalnie żyć, a tu zonk – zamki przysłali dobre, ale nakładki znajdujące się w ościeżnicy są okrągłe, a przyszły prostokątne i monter nie może ich zamontować.. Nie pasują do otworów. Ciśnie mi się na język coś niecenzuralnego. Oprócz tego brakuje jeszcze dwóch kluczy do zamków i wszystkie śrubki są złote, a zamki srebrne. Najlepsze jest to, że o tych rzeczach mówi mi wściekły monter, a nie ja sama się czepiam. On będzie musiał przyjechać tu jeszcze co najmniej raz, ale chyba mu za to nie zapłacą. Na szczęście od razu robi zdjęcia i wypełnia formularz REKLAMACJI. No pewnie. Zastanawia mnie tylko jedno, okucia leżały w Fachowcu jakieś dwa-trzy tygodnie, czy nikt nie jest tam kompetentny do sprawdzenia czy Porta przysłała właściwy asortyment? I co będzie dalej? Nie wiem czy wytrzymam nerwowo, żeby się o tym przekonać.. C.D.N. ???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2012, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My będziemy mieli te drzwi. Czy ktoś miał montażystów ze składów vox? Solidni?

Ten post był edytowany przez Karmel dnia: 27 października 2012, 21:08
Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2012, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Odradzam Drzwi Porta KMI. Zakupiłem 8 skrzydeł Verte z Porty po 3 dniach wszystkie skrzydła się wypaczyły. Oczywiscie reklamacja nie uznana. Ich skrzydła wszystkie sie wypaczaja,wyginaja. Moga to potwierdzic w innych punktach sprzedazy. W Bel Polu w Łodzi twierdza, ze sam handlowiec powiedział ze te skrzydła maja chinska gestosc mdfu i na 10 sprzedanych 10 sie wypaczy tylko to kwestia czasu czy za rok czy za 2. Dowiedzialem sie takze ze w innych modelach Porta pakuje do srodka powietrze czyli nie ma zadnego materialu ani papieru ani plyty. Tak robia oszczednosci.
Odradzam skrzydła Porty nie kupujcie. dziekuje dla pracownikow Bel Polu w Łodzi za informacje szkoda ze tak pozno

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2012, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Odradzam Drzwi Porta KMI. Zakupiłem 8 skrzydeł Verte z Porty po 3 dniach wszystkie skrzydła się wypaczyły. Oczywiscie reklamacja nie uznana. Ich skrzydła wszystkie sie wypaczaja,wyginaja. Moga to potwierdzic w innych punktach sprzedazy. W Bel Polu w Łodzi twierdza, ze sam handlowiec powiedział ze te skrzydła maja chinska gestosc mdfu i na 10 sprzedanych 10 sie wypaczy tylko to kwestia czasu czy za rok czy za 2. Dowiedzialem sie takze ze w innych modelach Porta pakuje do srodka powietrze czyli nie ma zadnego materialu ani papieru ani plyty. Tak robia oszczednosci.
Odradzam skrzydła Porty nie kupujcie. dziekuje dla pracownikow Bel Polu w Łodzi za informacje szkoda ze tak pozno

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2012, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

My chcemy założyć Gerdę, z tego co czytam to ma dobre opinie.Montaż też będziemy mieli ze składów Vox.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2012, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy te i jesteśmy zadowoleni
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/drzwi_i_skrzydla_d rzwiowe,wejsciowe/pw/drzwi_wejsciowe_wenus_2,1436/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Why Should You Invest in Tableau Software? Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Are you struggling with Tableau Software assignments? Consider investing in Tableau Software for a seamless data visualization experience. Tableau's user-friend...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 473 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 134 Grupa: Montujemy o... Wybór pomiędzy oknami plastikowymi (PVC) a drewnianymi może być trudny, ponieważ oba rodzaje mają swoje zalety i wady. Ostateczna decyzja zależy od preferencji....
  • które okna wybrać Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Ja znam bardzo dobrą firmę od stolarki aluminiowej i jest to firma https://www.schwarz-firma.eu/montaz-stol arki , która oferuję profesjonalny montaż stolarki....
  • Wikdoor.pl opinie Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Szukam opinii o firmie Wikdoor.pl z Limanowej. Potrzebuję dobrych drzwi, proszę o opinie jeśli ktoś współpracował z tą firmą.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19331 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >