miłosne pomysły dla domu

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

17 maja 2016, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam jak już ktoś wyżej listwy przysufitowe do podświetlenia. Wprowadzaną niesamowity nastrój romantyzmu a dobrane pod odpowiedni kolor całkowicie odmieniają wnętrze na plus. Ja zamawiałam takie do samodzielnego malowania: http://podlogi24.net/sztukateria-listwy-przysufitowe-do-oswi etlenia-o_c_624_1.html , są naprawdę śliczne! I na dodatek jeszcze na promocję natrafiłam. Polecam serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Miłosne pomysły do domu to przede wszystkim nastrojowa kolorystyka,ozdoby- różowe i czerwone,oraz oryginalne,stylowe meble z oświetleniem,które stopniowo zbudują klimat i nastrój.

www.Designer.ski

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Szprosy, bonie i inną sztukaterię za niezłe pieniądze sprzedaje Perfect Styr przez swój sklep internetowy -perfectstyr.com.pl. Materiały są pokryte specjalną masą żywiczną i faktycznie tworzywo potrafi sobie z pogodą poradzić jeśli chodzi o te zewnętrznie montowane dekoracje. Ja z nimi współpracuję jako architekt już jakiś czas i mogę całą obsługę ocenić pozytywnie. Można się dogadać co do ceny, za dostawę już sobie nic ekstra nie liczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wystarczą dodatki. Możesz rozsypać płatki róż, jeśli chcesz nadać pomieszczeniu efekt wow tylko na chwilę. Ale wystarczą też poduszki, zasłony, dużo świec i kwiatów, a wnętrze nabierze romantyzmu

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2017, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to taką dekoracją na pewno jest obraz Antologia Namiętności, który kilka miesięcy temu kupiłam w Jagodowym Kocie. Wygląda bardzo romantycznie i idealnie pasuje nam w sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj pełna zgoda, jeżeli chodzi o takie ściśle miłosne motywy dekoracyjne, to oprócz obrazów polecam też narzuty czy poduszki ozdobne, szczególnie dobrze sprawdzą się w sypialni :)

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2018, 01:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Żona pomyślała, że bardzo fajnym rozwiązaniem do nastroju będą świeczki. A że lubi nowoczesne metody i naturalne, to zdecydowała się na świeci z pszczelego wosku, które zakupiła na stronie naturalbee.pl Różnią się one znacznie od tych, które kupujemy normalnie w sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2022, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

słodkie takie kwiaty na ścianie :) a co myślicie o czerwonej tapecie, jak ta: http://www.1000stopni.pl/czerwona-tapeta/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2022, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli macie problemy z sercem lub chcecie zadbać o swoje zdrowie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić usługi profesjonalnego kardiolog warszawa , ponieważ oferują profesjonalna i rzetelną pomoc. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2022, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

why not try these out scarica i driver - ladda ner pdf, download musek

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >