nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

26 kwietnia 2016, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,dlatego tez podałem swoją wizję aranżacji nowoczesnego salonu z wykorzystaniem kamienia naturalnego,który w chwili obecnej jest absolutnym hitem.

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2016, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

przez ostatnich kilka lat miałam urządzony salon w nowoczesnym stylu i niestety muszę przyznać że jakoś mi się znudził, własnie planuje nową aranżację, tym razem coś bardziej klasycznego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2016, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam salon w stylu skandynawskim, tak jak z resztą całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolona z tego. Mam narożnik, który zajmuje prawie połowę salonu i jest takim azylem. A jak mi się coś znudzi to zmieniam dodatki, poszewki na poduszkach i od razu inaczej wnętrze wyglada :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny salon to przede wszystkim wygodne,oryginalne i designerskie meble tapicerowane,których szeroki wybór możecie znaleźć na stronie www.Domartstyl.eu w razie pytań oczywiście służymy swoją pomocą i radą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny wystrój wnętrza przede wszystkim zależy od tego, co nas interesuje i jak sami sobie to wyobrażamy. Najlepiej jest szukać inspiracji w internecie, bo jest tego tam bardzo wiele. Jak dla mnie nowoczesność łączy się z minimalizmem i prostotą. Ostatnio znalazłem taki artykuł o urządzeniu małego salonu: http://www.alces.pl/jak-urzadzic-maly-salon-5 -sposobow-na-powiekszenie-pokoju/, czyli jak to zrobić, żeby wyglądał na większy, wszystko się pomieściło i dodatkowo wyglądało dobrze i nowocześnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2016, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście,że wszystko jest kwestią gustu i zależy od nas,warto jednak moim zdaniem pójść z duchem czasu i urządzić swój salon jaki całe mieszkanie,w nowoczesnym stylu i tonacji,wybierając odpowiednie dodatki,np na ścianę kamień dekoracyjny lub panele 3D,na podłogę np płytki z fajnym motywem plus zestaw wypoczynkowy do salonu. W internecie znajdziecie wiele ciekawych inspiracji.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam taką nowoczesną stylizację zrobiła firma AMPM Design http://www.ampmdesign.pl/ W naszym wydaniu "nowocześnie" to lekko, jasno i sporo geometrycznych form, mało ozdobników, gadżetów. Na stronie firmy jest sporo zdjęć ze stylizacjami, można się przyjrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Do nowoczesnego salonu warto pokusić się również o nowoczesne,designerskie i ponadczasowe meble,akurat na www.Designer.ski znajdziecie ich szeroki wybór i rozsądne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2016, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny = inteligentny budynek. Odsyłam do - https://www.inteligentny-budynek.pl/ macie naprawdę masę rozwiązań które można wdrożyć praktycznie w każdym domu i uzyskać efekt jakiego się oczekuje. Możliwości jest sporo, dlatego trzeba się odrobinę przyłożyć i można naprawdę zmienić w prosty sposób mieszkanie czy dom na bardzo nowoczesny.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2016, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona wymarzyła sobie nowoczesne meble do salonu, chciała coś zmienić. znalazłem na www.dominova.com.pl szeroki wybór ładnych i solidnych mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3752 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Umywalka nablatowa Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli nadal szukasz umywalki, to polecam zajrzeć do sklepu https://przemax.pl/ Znajdziesz u nich solidne umywalki w dobrej cenie. Mam rok czasu jedną z nich i j...
  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 276 Grupa: Porady i op... W przypadku problemu z mocnym mętnieniem pościeli polecam wybrać pościel z tkaniny perkalowej. Perkal to tkanina bawełniana o dużej gęstości i delikatnym sploci...
  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >