stolik kawowy

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 grudnia 2013, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie tam podoba się orientalny stolik. Picie kawy zwłaszcza dla kawoszy jest powiązane ze specjalnym rytułałem. Dlatego też miejsce to powinno być odosobnione i przygotowane tylko do tego. Orientalna atmosfera pasuje tu świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2013, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Orientalna atmosfera ? Ja wlasnie mysle ze kawke to sie pije w szlafroczku w kapciach i sie czlowiek nastawia ze musi sie zmierzyc z dzisiejszym dniem, a nie jakies orientalne atmosfery. Zwykly ladny stolik z bydgoskich moze pasowac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2014, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia gustu i stylu naszego pokoju,stolik można dopasować np do mebli czy koloru podłogi,ścian. Dla mnie najważniejsze jest to aby był on funkcjonalny.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 06:39

Zgadzam sie: good 0 bad

do nowoczesnego wnetrza trzeba koniecznie stolik prosty i elegancji, mi np ten przypadl do gustu http://www.bydgoskiemeble.pl/assets/product/img/big/7538-137 3990899-1.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 00:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba nie należy kierować się modą, a tym, co rzeczywiście sprawdzi się w naszym mieszkaniu. Do mojej aranżacji pasuje mały stoliczek kawowy, bo nieco większy już by ją zaburzył. Najbardziej podobają mi się modele ze szklanymi blatami, wydają mi się najbardziej eleganckie. Zwracam też uwagę na nóżkę - może być nieco dekoracyjna.


_____
obrączki srebrne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2014, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Moda to mocno względne pojęcie i polecam szukac wg własnego gustu oraz uznania,akurat stolików do kawy nie brakuje,w sklepach internetowych znajdziemy ich szeroki wybór.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2014, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację, w sklepach internetowych jest największy wybór. Wiem, bo niedawno kupowałem dla siebie stolik i stacjonarne sklepy nie były w stanie spełnić moich oczekiwań. W sklepach internetowych jest o wiele większy wybór - można znaleźć stoliki z przeszkleniem, zwykłe, stylizowane na antyczne - dla każdego coś ciekawego.


________
regeneracja przekładni kierowniczych

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2014, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli stolik kawowy, to tylko z przeszkleniem:) Najlepiej, jeśli pod głównym blatem będzie znajdować się jeszcze mała półeczka, na której można przechowywać gazety czy inne drobiazgi. No i taki stoliczek powinien być niski.



______________
http://krzystofblog.wordpress.com

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem dlaczego, ale ja mam szczególną słabość do stoliczków w białym kolorze. Uważam, że są bardzo urocze i przez to dekoracyjne - a taki stoliczek powinien być przede wszystkim dekoracyjny. A wysokość musi być dostosowana do foteli:)


____________________
http://eszkolenia.info

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

masz również białe w ofercie bydgoskich mebli, polecam obejrzeć, bo jakość pierwszorzędna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >