tania i dobra lodówka do domu

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 lutego 2008, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

Szukam taniej i dobrej lodówki do domu. Budowa pochłonęła większość moich pieniędzy i dodatkowo musiałem się zapożyczyć, więc mój budżet nie jest wysoki (około 1500 zł). Co byście mogli polecić w tej cenie? Ja myślałem o takich modelach jak: Indesit RA 24 L, Amica ACZ 310iMA, Amica ACZ 210iMA+, Aeg-Electrolux ERB 36003 W, AEG-Electrolux ERB 34003 W i Electrolux ERB 29301X. Może ktoś z was posiada którąś z tych lodówek i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Andrzej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2008, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Od Amicki wolę Wirphool. Może jednak kwestia sentymentów, bo długo z niej korzystaliśmy w domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2008, 04:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kot68 napisał: Od Amicki wolę Wirphool. Może jednak kwestia sentymentów, bo długo z niej korzystaliśmy w domu

No ja od Amici wolę wiele firm, bo z Amicą miałem kilka lat temu problemy... ;p

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2008, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Już nie chciało mi się pisać o problemach z Amicą, bo wyszedł by z tego niezły elaborat

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2014, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

O dobrą i tanią lodówkę, to rzeczywiście nie jest łatwo, ale może coś się zmieniło po tym czasie w temacie :) Jeśli tak, to piszcie, bo też będę poszukiwał nowej lodówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2014, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zastanawiam nad LG, z racji rozwiązań ekologicznych i dobrych cen. Pod tym kątem raczej szukam.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że z LG będziesz zadowolona, robią naprawdę niezłe lodówki a do tego z dobrymi klasami energooszczędnymi, sama mam A++. Ma system bezkolizyjnego otwierania drzwi więc łatwo wyjąć półkę żeby ją umyć, czy włożyć np. ciasto.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2014, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Hijak napisał: O dobrą i tanią lodówkę, to rzeczywiście nie jest
łatwo, ale może coś się zmieniło po tym czasie w
temacie :) Jeśli tak, to piszcie, bo też będę
poszukiwał nowej lodówki.


Można znaleźć. Nie muszą być bajery. Solidna może być odpowiednio tańsza. My mamy amicę, nie daliśmy za nią dużo, a kłopotów nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2014, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli lodówka nie ma mieć np. kruszarki lodu to wcale drogo nie bedzie, teraz juz mozna spokojnie kupić tanio i solidnie np Wtablica.pl/lodowki/oferta19854 i nawet kolor jest do wyboru a sprzęt nowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

podobno w media expert dają teraz puszki pepsi do niektórych lodówek. sprawdzłą ktośczy to się opłaca?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >