zbiornik naziemny czy podziemny?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 stycznia 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Musimy z mężem wybrać jakiś sposób ogrzewania nowego domu. Skłaniamy się ku zbiornikowi z gazem płynnym. Taka opcja byłaby chyba najlepsza. Tylko nie wiem, czy lepiej zdecydować się na zbiornik naziemny czy podziemny? Co polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2017, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem w takim przypadku najlepiej skonsultować się z dostawcą, bowiem tutaj pod uwagę należy wziąć wiele czynników. Przy czym generalnie jeżeli chodzi o ogrzewanie gazem płynnym, bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada AmeriGas, wobec czego sama szukałabym informacji u źródła. Natomiast z mojego punktu widzenia, jeżeli bierzemy pod uwagę typowe walory estetyczne, jednak obstawiałabym zbiornik podziemny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2017, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za odpowiedź :) Słyszałam właśnie o AmeriGas i chyba skontaktujemy się z nimi, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Z kwestii estetycznych na pewno lepszy podziemny, tylko pewnie też zależy od poziomu wód gruntowych. Muszę się zorientować, jak to u nas na działce jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama też od dłuższego czasu zastanawiam się nad taką opcją. Jednakże mam pewne wątpliwości. Otóż zastanawiam się, czy ogrzewanie domu gazem płynnym jest w pełni bezpieczne? Powiedźcie mi proszę, czy moje obawy są zasadne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że jest to w pełni bezpieczne jeżeli zastosujesz wszystkie zasady :) Z tego co wiem amerigas oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i serwis oraz sprawne funkcjonowanie zbiornika LPG przez cały okres dzierżawy. Myślę, że to z pewnością zapewni Ci bezpieczeństwo ducha i ciała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2017, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, dlaczego ludzie uważają że taki zbiornik jest niebezpieczny. Amerigas na zamontowanie go u Ciebie na podówrku, potrzebuje zgody twojego urzędu miasta. Oni przede wszystkim dbają o twoje zdrowie, dlatego pozwolenia wychodzą bez żadnego szemrania. Pamiętaj również, ze taniej wychodzi wydzierżawienie zbiornika, to przyda Ci się w czasie podpisywaniu umowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To raczej wychodzi z niewiedzy ludzi. I dlatego ja jestem za tym, żeby bezpośrednio kontaktować się z daną firmą w tym przypadku amerigasem, i pytać!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2017, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas bezpośrednio i mówili, że prawdopodobnie początkiem marca pojawią się jakieś nowe oferty/promocje. Myślę, żę teraz będziemy decydować się na podpisanie umowy

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 07:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja w takim razie powinienem pewnie jakość niedługo skontaktować się już z amerigasem i podpytać o ofertę dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze warto sprawdzić ceny u wielu dostawców propanu przez gielda-paliw.com wystarczy złożyć bezpłatne ogłoszenie o potrzebnym oplae

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >