zwietrzały węgiel?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

2 października 2017, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już inni napisali. Proces wietrzenia węgla jest bardzo długi. Oczywiście to też zależy od węgla. Jeżeli poszukujecie dobrego węgla to mogę wam polecić firmę www.weglosmyk.pl Zamawiam produkty od nich już od dawna i mogę potwierdzić wysoką jakość ich węgla.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za namiar, być może przyda się to innym Użytkownikom na forum. zwietrzały węgiel pali się zdecydowanie gorzej, traci swoją kaloryczność i musimy mieć ten fakt na uwadze.

Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zakupie ekogroszku wystarczy 4 miesiące składowania na placu i może stracić 5-10% wartości opałowej. Przeczytaj na branżowych poradnikach, a jeśli chcesz sprawdzić ceny węgla/ekogroszku to zobacz do wyszukiwarki dostawców opału gielda-paliw.com

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia dobrego dostawcy opału,a dzisiaj naprawdę trudno o takiego. zwietrzały węgiel to niemal nagminny problem wielu osób.

www.Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2017, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wtedy ma duzo mniejsza wartość opałową i niestety ale pójdzie go dużo więcej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2017, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli węgiel jest ze sprawdzonej firmy, to kłopot ten nie pojawia się tak często. Ja używam polskiego węgla od www.multiwegiel.pl. Zawsze wysokiej jakości produkt w korzystnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, jeżeli chodzi o węgiel to warto aby był on po prostu kaloryczny i dobrej jakości, wtedy spadnie również jego zużycie podczas pełni sezonu grzewczego.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2018, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozglądać się za jak najlepszymi dostawcami węgla. Ja już od dawna zamawiam węgiel od firmy www.sklep.weglosmyk.pl Zamawiam od nich ekogroszek, który zawsze jest wysokokaloryczny i nie kosztuje fortuny.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd racja, a najlepiej mieć po prostu swój dobry i godny zaufania skład opału na którym zawsze możemy polegać. Teraz cenowo jest to opłacalne, we wrześniu czy październiku ceny węgla mogą pójść w górę.


Sklep-Tech-Instal.info

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Chit my new engagement
http://amateur.selfies.purplesphere.in/?dispatch.destini
ter erotic erotic strangle erotic child erotic series erotic posters

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >