Centrum Badawczo – Rozwojowego UTC Aerospace Systems we Wrocławiu ukończony

Centrum Badawczo – Rozwojowego UTC Aerospace Systems we Wrocławiu ukończony

Nowo powstałe Inżynieryjne Centrum Badawczo-Rozwojowe UTC Aerospace Systems to budynek o powierzchni blisko 3700 mkw., z czego ponad 1000 mkw. przeznaczono na laboratoria badawcze. Kompleks jest zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu, na terenie dawnych zakładów PZL-Wrocław (Hydral). Czytaj dalej

 

Kaliski firma budowlana „Marek Antczak” zakończyła realizację Inżynieryjnego Centrum Badawczo – Rozwojowego UTC Aerospace Systems we Wrocławiu. Nowy ośrodek badawczy zajmuje powierzchnię ponad 3 700 mkw. i już od połowy lipca 2014 służy inżynierom lotniczym współpracującym z amerykańską spółką.

 

 

Generalny wykonawca inwestycji – FB Antczak, prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczął w grudniu 2012 roku. Nowo powstałe Inżynieryjne Centrum Badawczo-Rozwojowe UTC Aerospace Systems to budynek o powierzchni blisko 3700 mkw., z czego ponad 1000 mkw. przeznaczono na laboratoria badawcze. Kompleks jest zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu, na terenie dawnych zakładów PZL-Wrocław (Hydral).

 

Czytaj również: Inteligentny budynek

 

Projekt Centrum Badawczo – Rozwojowego UTC Aerospace to kolejne wyzwanie, które FB Antczak zrealizowało z sukcesem. Tak niestandardowe projekty, jak ten we Wrocławiu pozwalają wzmacniać nasze kompetencje wykonawcze i sprawiają, że co raz częściej kierują do nas kroki inwestorzy, którzy planują realizację takich obiektów - mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

 

 

Czytaj również: Dom pięknie urządzony

 

UTC Aerospace Systems to spółka z amerykańskim kapitałem, która zajmuje się produkcją i serwisowaniem części oraz podzespołów dla branży lotniczej. Obecnie w nowej siedzibie firmy zatrudnionych jest 130 inżynierów, ale kierownictwo firmy podkreśla, że za niecałe trzy lata liczba to wzrośnie do 400. Część produkcyjna wrocławskiego zakładu zatrudnia obecnie prawie 800 osób.

Źródło: vmgpr / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16534 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >