Harmonia w szeregach

Harmonia w szeregach

W Mosinie rozpoczyna się budowa 28 domków szeregowych na Osiedlu Harmonia.

Inwestycję prowadzi znana w tym regionie firma deweloperska Swój Dom. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nich w kwietniu przyszłego roku.

Realizacja Osiedla Harmonia odbędzie się dwóch etapach. Deweloper już otrzymał pozwolenie na jego budowę i rozpoczyna prace.
- W pierwszym etapie budowy powstanie 18 domków o metrażach 102 i 120 m kw. Działki będą miały powierzchnię od 147 do 350 m kw. – mówi Tomasz Bolewski z firmy Swój Dom. Osiedle Harmonia będzie zamknięte, ogrodzone, z bramą wjazdową na pilota. Każdy domek będzie miał ogródek, zadaszone miejsce parkingowe, dodatkowe miejsca postojowe zlokalizowano wzdłuż drogi wewnętrznej. Domy, o ciekawym układzie rozmieszczenia pomieszczeń, wyposażone zostaną w okna w kolorze złotego dębu oraz rolety zewnętrzne. Deweloper Swój Dom zadbał również o małą architekturę, zieleń, chodniki i oświetlenie osiedla. Warto zwrócić uwagę, że każdy szeregowiec otrzyma osobną księgę wieczystą. Projekt Osiedla Harmonia posiada nadzór autorski firmy architektonicznej Arche Plan.
- Cenę mniejszego szeregowca ustalamy na poziomie 405.000 zł brutto plus cena działki. Razem wyniesie to około 435.000 zł brutto. Większy dom z działką będzie droższy o 40.000 zł – mówi T. Bolewski. – Zważywszy na cenę mieszkań w Poznaniu nasza oferta szeregowców jest bardzo atrakcyjna – dodaje.
Osiedle Harmonia znajdzie się w spokojnej i czystej okolicy, nieopodal Wielkopolskiego Parku Narodowego i Góry Pożegowskiej. Przyszli mieszkańcy będą mieli blisko również pocztę, sklepy i szkołę podstawową.

Źródło: Image PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17351 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >