Inwestycja na warszawskim Tarchominie – Słoneczne Przedmieście

Inwestycja na warszawskim Tarchominie – Słoneczne Przedmieście

Nie tylko coraz więcej deweloperów na swoje inwestycje wybiera tereny na przedmieścia dużych miast, ale również coraz więcej warszawiaków woli mieszkać poza centrum miasta. Czytaj dalej

Z roku na rok przybywa osób, które wybierają mieszkania na przedmieściach stolicy. Warszawiacy zaczynają dostrzegać zalety mieszkania właśnie w takich lokalizacjach. Podążając za trendem mieszkańców krajów Europy Zachodniej, którzy pracują w centrach dużych miast a śpią na przedmieściach, coraz częściej decydujemy się zamieszkać z dala od centrum miasta. Inwestycje na przedmieściach kuszą nie tylko cenami mieszkań, które są o wiele niższe od cen mieszkań w metropolii, ale również coraz to atrakcyjniejszymi ofertami deweloperów.

„Ucieczka” z miasta to symptom, który dotyczy coraz większej grupy polskiego społeczeństwa. Emigracja z centrum zaczyna być postrzegana jako wyraz podniesienia statusu życiowego. Najczęściej na zamieszkanie na przedmieściach miast decydują się już nie tylko osoby dojrzałe, które mogą szukać tam ciszy, spokoju, prywatności, ale również coraz większą grupę stanowią ludzie zamożni czy też młode małżeństwa. Inną jeszcze grupę tworzą osoby, dla których zakup mieszkania na przedmieściu Warszawy jest doskonałą inwestycją, która za 5-7 lat, jak wynika z analiz ekspertów rynku nieruchomości, stanie się po prostu bardzo opłacalna.


Jednym z deweloperów, który również zdecydował się na budowę osiedla na przedmieściach stolicy, jest polski deweloper Włodarzewska. Inwestycja na warszawskim Tarchominie – Słoneczne Przedmieście-  przy ulicy Strumykowej, w niedalekim sąsiedztwie Mehoffera, to nie tylko świetna lokalizacja, ale również bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej (liczne przedszkola, szkoły, sklepy etc.) oraz węzłów komunikacyjnych ale również sąsiedztwo wiślanych terenów zielonych

Słoneczne Przedmieście to zamknięte, chronione osiedle mieszkaniowe składające się z trzech budynków- jeden dwupiętrowy, dwa- trzypiętrowe, o łącznej ilości mieszkań 162. Będą to lokale jedno- i dwupoziomowe o powierzchni od 27 do 110 m2 . Deweloper oferuje 74 mieszkań dwupokojowych, 49 trzypokojowych, 15 czteropokojowych i 2 pięciopokojowe. Cena m2 kształtować się będzie w przedziale od 5 700 zł. do 7 200 zł. brutto, koszt miejsca parkingowego natomiast, to kwota 24 400 zł. brutto.

Parter jednego z budynków (ok. 1000 m2) deweloper przeznaczył pod powierzchnie handlowo- usługowe.

W kompleksie przewidziano mieszkania z tarasami na dachach domów (do 57 m2), balkony i loggie. Część mieszkań będzie posiadało aneksy kuchenne, a część będzie z kuchniami zamkniętymi. Wewnątrz Osiedla Słoneczne Przedmieście  zaprojektowano duży plac zabaw dla dzieci. Przewidywany termin realizacji Osiedla Słoneczne Przedmieście to IV kwartał 2009 roku.

Źródło: Media Forum Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 346

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >