Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

SGI Komfort nawiązało współpracę z architektem z Hiszpanii

SGI Komfort, deweloper wywodzący się z Grupy Kapitałowej Komfort S.A., rozpoczął współpracę ze znanym architektem z Hiszpanii - Inaki Molnar Vazquezem. Opracuje on koncepcję nowego kompleksu mieszkaniowego budowanego przez SGI Komfort na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Współpraca zakłada również konsultacje na kolejnych etapach realizacji inwestycji.

Angel Wings we Wrocławiu

Młoda paryska pracownia architektoniczna Gottesman-Szmelcman Architecture Sarl, realizująca prestiżowe projekty w wielu krajach Europy, wkracza do Wrocławia. Oprócz hotelu Hilton i hotelu-apartamentowca Spichlerz, firma wykonała dla inwestora – Wings Development projekt centrum apartamentowo - komercyjnego - Angel Wings, wkomponowanego w historyczny obszar Przedmieścia Oławskiego oraz zwyciężyła w konkursie na projekt kompleksowej przebudowy Placu Społecznego. Wykonawczym partnerem Gottesman-Szmelcman jest wrocławska pracownia Maćków.

Sworzeń Schöck SLD plus – innowacyjne rozwiąza-nie do wykonywania dylatacji

Sworzeń Schöck SLD plus to nowa propozycja firmy Schöck przeznaczona do projektowania fugi dylatacyjnej. Rozwiązanie to powstało w wyniku współpracy z projektantami konstrukcji nośnych i w stosunku do swojego poprzednika - sworznia Schöck SLD - ma o 30 % podwyższoną nośność. Jego zastosowanie likwiduje konieczność wykonywania skomplikowanych prac zbrojarskich oraz zawiłych form, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość wykonawstwa.

Zastosowanie tłumików akustycznych Schöck Tron-sole® w apartamentowcu Willa Wilanów

Rynek apartamentowców w Warszawie przeżywa ogromny boom. Obecnie sza-cuje się, że 3-5 proc. społeczeństwa to osoby zamożne, co oznacza, że ten segment rynku będzie rósł w jeszcze szybszym tempie. W związku z dużą kon-kurencją wśród developerów w bitwie o klienta rywalizują oni ze sobą pod względem lokalizacji, otoczenia oraz jakości budynków.

III etap projektu Silesia City Center w Katowicach

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, 60 tys. metrów kw. nowoczesnej po-wierzchni biurowej klasy A zbuduje w Katowicach węgierski deweloper TriGránit, w ramach III etapu projektu miejskiego Silesia City Center.

Ostrożnie z burzą

Według prognoz synoptyków, średnia temperatura podczas tegorocznego lata ma wynieść 26C. Upalna pora roku obfituje jednak w silne wiatry i burze. W ten pełen wyładowań atmosferycznych czas warto zadbać o bezpieczeństwo własnego domu.

Warbud SA rozbuduje zakład przetwórstwa mięsnego Kreatina w Świnoujściu

6 lipca 2007 r. Warbud SA pozyskał nowy kontrakt pod nazwą Rozbudowa zakładów przetwórstwa mięsnego Kreatina w Swinoujściu.

Położono kamień węgielny pod Galerię Malta

We wtorek 29 maja br. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę największej inwestycji firmy NEINVER w Polsce – Galerii Malta. Na placu budowy uroczyście podpisano i wmurowano akt erekcyjny, w obecności: przedstawicieli władz Poznania, Kurii Matropolitalnej, partnerów współpracujących przy realizacji obiektu, przyszłych najemców i sąsiadów budowy.

Inteligentne mieszkania w budynku Mokotowska 59 - nowej inwestycji Orco

W Warszawie dostępne są już stosowane w budownictwie technologie przyszłości! Odnawiana przez Orco Property Group prestiżowa kamienica przy ulicy Mokotowskiej 59 oferuje jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny system zarządzania mieszkaniem, który w znacznym stopniu ułatwia codzienne życie.


Stron: 493 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  486 487 488 489 490  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17670 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >