Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Zamek PSB w Koninie

Na Placu Wolności w Koninie plastycy, przy wsparciu firmy FRANSPOL i producentów materiałów budowlanych, zbudowali zamek. Była to rekonstrukcja obiektu, po którym została do dziś jedynie nazwa jednego z placów.

Pałac ,,Pod Baranami” kolejny obiekt, konserwowany materiałami firmy Baumit

Jeden z najbardziej okazałych budynków usytuowany w zachodniej Pierzei Rynku Głównego w Krakowie. Powstawał etapowo z trzech średniowiecznych kamienic mieszczańskich z których dwie od strony Rynku (jedna z godłem łbów baranich) połączone zostały już w XV w a trzecia od strony św. Anny przyłączona dopiero w 1654 r. Budynek od XVI wieku w posiadaniu wielkich rodów szlacheckich miał charakter pałacu miejskiego. Od 1822 jako własność Potockich, zyskuje rangę najważniejszej i najbardziej okazałej rezydencji w mieście Krakowie. Obecna późno-klasycystyczna fasada to efekt przebudowy w 1853 roku.

Ruszają prace przy budowie Centrali ZUS i Centralnego Ośrodka Obliczeniowego w Warszawie

19 czerwca br., WARBUD S.A. podpisał kontrakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie na budowę siedziby przy ul. Szamockiej.

Kredyt mieszkaniowy na dożywocie?

Rynek nieruchomości przeżywa na całym świecie okres prawdziwej prosperity. Ceny nieruchomości rosną nieprzerwanie od kilku lat, napędzane ofertą niskooprocentowanych kredytów hipotecznych. Konsumenci wykorzystują sprzyjającą koniunkturę zaciągając nowe kredyty. Wielu z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, że może się z nimi związać na całe życie!

Konsorcjum WARBUD S.A. i VINCI Construction Grands Projects

Konsorcjum w składzie WARBUD S.A. i VINCI Construction Grands Projects rozbudowują infrastrukturę nabrzeżową i drogową Terminalu Promowego Westerplatte.

Konsorcjum Mostostalu Warszawa S.A. i Acciona Infraestructuras S.A.

Konsorcjum Mostostalu Warszawa S.A. i Acciona Infraestructuras S.A. wybuduje 2 stacje oraz 1,5 km odcinek tunelu dla Metra Warszawskiego za kwotę 217,7 mln PLN - 31 maja 2006

Mostostal jest wykonawcą ołtarza papieskiego na pl. Piłsudskiego w Warszawie

Mostostal Warszawa S.A. jest wykonawcą konstrukcji ołtarza na Placu Piłsudskiego w Warszawie, przy którym 26 maja papież Benedykt XVI będzie koncelebrował mszę świętą, podczas stołecznego etapu swojej polskiej pielgrzymki.

Mostostal Warszawa S.A. podpisał dwa nowe kontrakty

Informujemy o podpisaniu przez Mostostal Warszawa S.A. umowy z Pekao Development Sp. z o.o. na wykonanie w charakterze Generalnego Wykonawcy budynku apartamentowego w Warszawie przy ul. Okopowej.

W Wilanowie postanie nowa inwestycja AURA PARK

Firma MILL-YON Sp. z o.o. rozpoczyna działalność na rynku deweloperskiego budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Spółka jest częścią The Israel Land Development Company Limited (ILDC), międzynarodowego holdingu z siedzibą w Tel Awiwie.

Rozpoczęła się realizacja inwestycji mieszkaniowej Sea Towers w Gdyni

Invest Komfort SA rozpoczął realizację najbardziej spektakularnej inwestycji mieszkaniowej w Polsce północnej, zespołu apartamentowego z częścią usługowo - biurową o nazwie Sea Towers. Ta imponująca inwestycja powstanie przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni.


Stron: 489 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  486 487 488 489  ▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19135 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >