Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

Warszawa, Gdańsk, Wrocław czy Kraków – w największych miastach Polski nowoczesne osiedla buduje wiele firm deweloperskich. Krajobraz mniejszych miejscowości zmienia Novdom. Co to za deweloper? Dlaczego warto mu zaufać? Czytaj dalej

 

Novdom – poznaj historię polskiego dewelopera

Spółka Novdom jest obecna na rynku już od dłuższego czasu, a dokładniej od 2006 r. Za jej powstanie odpowiada twórca i właściciel innej spółki – firmy Kross, która dziś jest największym producentem rowerów w Polsce. Dzięki konsekwentnym działaniom i podążaniu wytyczoną ścieżką deweloper ten szybko osiągnął pierwsze sukcesy – po 3 latach mógł pochwalić się ponad 100 sprzedanymi lokalami mieszkalnymi.

 

Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

 

Zaangażowanie zespołu Novdom i zaufanie, jakim spółkę obdarzyli klienci, przełożyło się nie tylko na realizację kolejnych inwestycji, ale też nawiązanie współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich – w 2020 r. deweloper stał się członkiem PZFD. W 2021 r. spółka zdecydowała się pozyskać ponad 20 mln z obligacji na realizację dalszych projektów. W praktyce oznaczało to wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Misja – jak buduje Novdom

Novdom koncentruje się głównie na mniejszych miastach północno-wschodniej Polski, ale nie tylko – deweloper realizował już projekty w Płońsku, Przasnyszu, Ciechanowie, Szczytnie, i Olsztynie. Wynika to z misji, jaką obrała firma – jak można przeczytać na stronie internetowej Novdom, dzięki inwestycjom dewelopera nabywcy nieruchomości „mogą znaleźć azyl w swojej rodzinnej miejscowości – nie muszą go szukać w największych miastach”. W konsekwencji Novdom zmienia krajobraz tych miast, w których jeszcze do niedawna niemal wszystkie mieszkania wystawiane na sprzedaż pochodziły z rynku wtórnego.

 

Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

 

Czytaj również: Prognozy na rok 2024 dla rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce

 

W mieszkaniach spędza się sporą część życia i stąd też powinny one być funkcjonalne. Budując kolejne obiekty wielorodzinne, Novdom zwraca szczególną uwagę na następujące kwestie:

 

  • przemyślany układ pomieszczeń – aby ich zagospodarowanie i następnie użytkowanie było przyjemnością;

  • powierzchnia i wysokość pomieszczeń – wiele z mieszkań oferowanych przez Novdom jest wyższa niż standardowe lokale, z kolei metraż często zaczyna się od ok. 36 mkw., dzięki czemu nawet kawalerki są przestronne;

  • zagospodarowanie części wspólnych – aby sprzyjały one nawiązywaniu relacji sąsiedzkich i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

 

Portfolio Novdom – Ciechanów, Przasnysz i Szczytno

Osoby poszukujące mieszkania na rynku pierwotnym często chcą zapoznać się z portfolio dewelopera. Jakimi realizacjami może pochwalić się Novdom? Ich lista wydłuża się z roku na rok. Przykładowe oddane do użytku i aktualnie realizowane inwestycje to:

 

  • Osiedle Botaników w Przasnyszu. Jak wskazuje nazwa inwestycji, nawiązuje ona do natury i zieleni. Lekka architektura z akcentami modernistycznymi, materiały od sprawdzonych firm i unikatowe aranżacje roślinne na terenie wspólnym – to właśnie wyróżniki tego projektu. W dodatku rozpoczęła się już sprzedaż jej nowego etapu – D.

  • Bursztynowe Tarasy w Płońsku. Inwestycja oddana do użytku w 2019 roku. Osiedle wyróżnia się ze względu na wysoki standard oraz liczbę udogodnień, czyli charakterystyczne cechy dla mieszkań Novdomu.

  • Sonata ….

 

Chcesz wiedzieć więcej o realizacjach Novdom? Przejdź do strony internetowej dewelopera – znajdziesz tam też dodatkowe informacje o jego historii, ofercie i strategii.

 

Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

 

Czytaj również: Mieszkania powstającego w Gdańsku osiedla Południe Vita są już dostępne w sprzedaży

 

 

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >