Mieszkania powstającego w Gdańsku osiedla Południe Vita są już dostępne w sprzedaży

Mieszkania powstającego w Gdańsku osiedla Południe Vita są już dostępne w sprzedaży

Trwa sprzedaż II etapu inwestycji Południe Vita, która powstaje przy ul. Kazimierza Wielkiego, w obrębie zielonej i spokojnej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. W jego ramach powstaną trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne z łączną liczbą 121 mieszkań. Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowano na III kwartał 2025 roku. Czytaj dalej

 

 

Kupujący mogą wybierać z szerokiej palety funkcjonalnych rozkładów i metraży od 26 do 101 m kw. W ofercie uwzględniono również lokale z antresolami, bez skosów dachowych, co znacznie ułatwi ich ciekawą aranżację. W zależności od kondygnacji wszystkie mieszkania będą miały duże tarasy dachowe, balkony lub zielone ogródki. Przewidziano podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca postojowe.    

 

Mocną stroną osiedla jest zagospodarowanie przestrzeni zewnętrznych. Budynki będą od siebie oddalone, a przestrzenie pomiędzy nimi zostaną wypełnione zielenią, nasadzeniami, ogrodami deszczowymi, elementami małej architektury oraz stojakami na rowery.

 

II etap osiedla Południe Vita jest już dostępne w sprzedażyOsiedle Południe Vita

Czytaj również: Odkryj luksusowe apartamenty nad morzem: Rewal, Mrzeżyno, Pogorzelica - Twoje miejsce na mapie marzeń nad Morzem Bałtyckim

 

- Inwestycja Południe Vita to projekt, który wpisuje się w potrzeby szerokich grup nabywców. Rodziny z dziećmi docenią przestrzeń, zieleń oraz bliskość placówek edukacyjnych, a osoby stawiające na aktywny tryb życia będą mogły korzystać z pobliskich parków i terenów rekreacyjnych. Zarówno jednych, jak i drugich powinny zainteresować również niskie jak na obecne standardy rynkowe ceny zaczynające się już od 7250 zł za m kw.- zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia S.A.


Lokalizację inwestycji wyróżnia rozbudowana sieć połączeń drogowych i komunikacyjnych. Przebiegająca nieopodal południowa obwodnica Gdańska pozwala sprawnie dotrzeć do innych rejonów Trójmiasta, na bałtyckie plaże oraz w kierunku drogi ekspresowej S7. Wygodną alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska – najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru. Tuż obok planowany jest także nowy odcinek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, która umożliwi mieszkańcom szybszy dojazd do pracy czy szkoły. Aby jeszcze bardziej usprawnić komunikację dla lokalnej społeczności, deweloper wybuduje pełną infrastrukturę drogową na ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od osiedla do ul. Czerskiej.

 

Kolejną zaletą osiedla jest rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu dostępne są szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy (Lidl, Żabka, Stokrotka) i restauracje. W sąsiedztwie nie brakuje atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak Park Oruński, Park Ferberów czy Gaj Ojców.

 

Czytaj również: Trwa sprzedaż mieszkań w warszawskiej inwestycji - Nowa Krakowska

 

Realizacja budowy już się rozpoczęła, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2025 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszego etapu osiedla rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie ALSTAL Grupa Budowlana. Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię K&L SMART DESIGN.

 

- Jesteśmy przekonani, że osiedle Południe Vita stanie się nie tylko nowoczesnym miejscem zamieszkania, ale również wspólnotą ludzi ceniących komfort i wysoką jakość życia. Projekt wpisuje się również w naszą misję dostarczania unikalnych i innowacyjnych rozwiązań mieszkaniowych. Osiedle Południe Vita to nie tylko zbiór nowoczesnych budynków, ale przede wszystkim harmonijne środowisko, w którym życie przebiega zgodnie z najwyższymi standardami - powiedział Wojciech Chełmiński, Kierownik Projektu ALSTAL Grupa Budowlana.

Źródło: Tauber PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >