Inwestycje – lista artykułów

Kredyt mieszkaniowy na dożywocie?

Rynek nieruchomości przeżywa na całym świecie okres prawdziwej prosperity. Ceny nieruchomości rosną nieprzerwanie od kilku lat, napędzane ofertą niskooprocentowanych kredytów hipotecznych. Konsumenci wykorzystują sprzyjającą koniunkturę zaciągając nowe kredyty. Wielu z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, że może się z nimi związać na całe życie!

Konsorcjum WARBUD S.A. i VINCI Construction Grands Projects

Konsorcjum w składzie WARBUD S.A. i VINCI Construction Grands Projects rozbudowują infrastrukturę nabrzeżową i drogową Terminalu Promowego Westerplatte.

Konsorcjum Mostostalu Warszawa S.A. i Acciona Infraestructuras S.A.

Konsorcjum Mostostalu Warszawa S.A. i Acciona Infraestructuras S.A. wybuduje 2 stacje oraz 1,5 km odcinek tunelu dla Metra Warszawskiego za kwotę 217,7 mln PLN - 31 maja 2006

Mostostal jest wykonawcą ołtarza papieskiego na pl. Piłsudskiego w Warszawie

Mostostal Warszawa S.A. jest wykonawcą konstrukcji ołtarza na Placu Piłsudskiego w Warszawie, przy którym 26 maja papież Benedykt XVI będzie koncelebrował mszę świętą, podczas stołecznego etapu swojej polskiej pielgrzymki.

Mostostal Warszawa S.A. podpisał dwa nowe kontrakty

Informujemy o podpisaniu przez Mostostal Warszawa S.A. umowy z Pekao Development Sp. z o.o. na wykonanie w charakterze Generalnego Wykonawcy budynku apartamentowego w Warszawie przy ul. Okopowej.

W Wilanowie postanie nowa inwestycja AURA PARK

Firma MILL-YON Sp. z o.o. rozpoczyna działalność na rynku deweloperskiego budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Spółka jest częścią The Israel Land Development Company Limited (ILDC), międzynarodowego holdingu z siedzibą w Tel Awiwie.

Rozpoczęła się realizacja inwestycji mieszkaniowej Sea Towers w Gdyni

Invest Komfort SA rozpoczął realizację najbardziej spektakularnej inwestycji mieszkaniowej w Polsce północnej, zespołu apartamentowego z częścią usługowo - biurową o nazwie Sea Towers. Ta imponująca inwestycja powstanie przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni.

Zwycięzki projekt na rewitalizację stołecznego hotelu w Warszawie

Projekt rewitalizacji stołecznego hotelu Warszawa przygotowany przez pracownię Bulanda Mucha Architekci zwyciężył w zamkniętym konkursie zorganizowanym przez właściciela nieruchomości, firmę Polimex-Mostostal.

Rozpoczyna się budowa centrum handlowego w Puławach

STRABAG rozpoczął realizację centrum handlowego "Galeria Zielona" w Puławach u zbiegu ulic Piłsudskiego i Zielonej. Inwestorem przedsięwzięcia jest Raiffeisen Evolution Projekt Development Sp. z o.o..

Czy kredyt technologiczny zachęci polskie firmy do innowacji?

Kredyt technologiczny udzielany na atrakcyjnych warunkach ma skłonić polskie firmy do inwestowania w innowacje i nowe technologie. Chętni przedsiębiorcy powinni już przygotowywać papiery, bo obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy", a pieniędzy nie ma wiele.


Stron: 498 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  496 497 498

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15862 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 658

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >