Inwestycje budowlane w Krakowie:inwestycja Sento S.A. zrealizowana!!!

Inwestycje budowlane w Krakowie:inwestycja Sento S.A. zrealizowana!!!

Firma Sento S.A., krakowski deweloper zakończył realizację inwestycji przy Ul. Monte Cassino w Krakowie. Właściciele swoich czterech kątów mogą się wprowadzać od zaraz. Można nabyć jeszcze ostatnie mieszkania z widokiem na Wzgórze Wawelskie Czytaj dalej

Inwestycja zakończyła się powodzeniem z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Sukces zawdzięczamy nie tylko dogodnej lokalizacji czy niepowtarzalnemu widokowi na zabytki Krakowa, ale także dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi Klienci oraz docenieniu z ich strony naszego profesjonalizmu – podkreśla Adam Mączka, Prezes Sento S.A.

Inwestycja zlokalizowana nieopodal Ronda Grunwaldzkiego to sześciokondygnacyjny budynek, którego wartość szacowna jest na ok. 45 mln. zł. Łącznie powstało 75 mieszkań o podwyższonym standardzie, których powierzchnia wynosi ok. 5,5 tys. m2. Na parterze budynku usytuowanych jest 6 lokali usługowych. Budynek jest wyposażony w 78 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, natomiast dla Klientów lokali użytkowych zorganizowano kilka miejsc postojowych przed budynkiem. Myśląc o bezpieczeństwie mieszkańców oraz zapewnieniu im pełnego komfortu teren wokół budynku został ogrodzony. Warto podkreślić wyjątkowo atrakcyjną lokalizację budynku. Niewielka odległość od krakowskiego Rynku pozwala na spacer po Bulwarach Wiślanych, a dzięki komunikacji miejskiej z Ronda Grunwaldzkiego można bezpośrednio dojechać niemalże w każde miejsce Krakowa. Budynek posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Źródło: Data PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >