Inwestycje domków jednorodzinnych

Inwestycje domków jednorodzinnych

Osiedle Rozalin w podpoznańskim Lusówku, w gminie Tarnowo Podgórne. Obecnie deweloper wprowadził do oferty nowe projekty, które charakteryzuje nowoczesna architektura. Ponadto otworzył na Osiedlu dom pokazowy, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze standardem realizacji. Czytaj dalej

 

Nowe domy na Osiedlu Rozalin

 


Nowoczesna forma zabudowy – Osiedle Rozalin Plus – powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie nadal realizowanego Osiedla Rozalin. Domy, które wejdą w skład nowej zabudowy cechuje wygląd nawiązujący do modernistycznej architektury, wysoki standard budowy i atrakcyjne ceny. – W naszych realizacjach stosujemy materiały wysokiej jakości, a nabywcy maja wpływ na projekt domu w zakresie aranżacji wnętrza, dotyczy to m.in. rozmieszczenia ścian, umiejscowienia urządzeń w łazienkach czy kuchni – mówi Dawid Sztandera, prezes zarządu firmy Novum Plus.

 

 

 

Czytaj również: Mieszkania w Zakrzowie

 


W ramach nowej zabudowy deweloper proponuje domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, a także wolnostojące zarówno parterowe jak i z użytkowym poddaszem. Ceny domów zaczynają się już od 347 tys. zł. Do każdego budynku przynależy działka w wielkości od 270 do ponad 1000 mkw.

 


Oglądając dom pokazowy można z kolei poznać możliwości aranżacyjne, jakie daje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82 mkw. Lokal – wykończony pod klucz, który prezentuje deweloper, jest częścią domu w zabudowie bliźniaczej i spełnia wymogi stawiane przez rządowy program Mieszkanie dla Młodych. – Mieszkanie, które prezentujemy jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność oraz walory posiadania własnego „kawałka ziemi”. Osiedle Rozalin jest miejscem dla osób, dla których istotna jest bliskość natury, spokój, bogate możliwości rekreacyjne, a zarazem dostęp do pełnej infrastruktury dostępnej głównie w zabudowie miejskiej, takiej jak kanalizacja sanitarna, telewizja kablowa, szerokopasmowy Internet, a także bardzo dobra komunikacja z aglomeracją poznańską – mówi D. Sztandera z Novum Plus.

 

 

 

Czytaj również: Hotel idealny

 


Od 2008 roku spółka Novum Plus oddała do użytku na Osiedlu Rozalin ponad 86 domów wraz ze wszystkimi mediami i pełną infrastrukturą, w tym placem zabaw dla dzieci. Na Osiedlu mieszka już kilkadziesiąt rodzin. – Atrakcyjna pod wieloma względami oferta, portfolio zrealizowanych z powodzeniem obiektów i wieloletnie doświadczenie rynkowe – to według naszej firmy recepta na sukces – komentuje Dawid Sztandera, prezes zarządu Novum Plus.

 


 

Źródło: agencja-ltm / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >