Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Rozpoczęcie realizacji budynku biurowego Tulipan House w Warszawie

Pod koniec roku 2006 firma Slough Estates podpisała z HOCHTIEF Polska Oddział Budokor umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku Tulipan House na warszawskim Mokotowie. Realizacja kontraktu obejmuje budowę 4-kondygnacyjnego budynku biurowego z dwoma poziomami garażu podziemnego, kondygnacją techniczną, drogami dojazdowymi oraz zagospodarowaniem terenu.

GTC rozpoczyna budowę biurowca NEFRYT

Globe Trade Centre S.A. (GTC S.A.) rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Galerii Mokotów, obok budynku Topaz. NEFRYT będzie oferował najemcom 15 200 mkw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A, jego oddanie do użytku jest planowane na I kw. 2008 roku.

Trwają zaawansowane prace na terenie budowy Galerii Białej

Za developerem pierwszego w Białymstoku centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Biała blisko trzy miesiące intensywnych prac budowlanych. Jesienna aura nie pokrzyżowała planowanego tempa robót i budowa przebiega zgodnie z harmonogramem.

Przeczytaj zanim podpiszesz umowę na projekt architektoniczny

Jak określić przedmiot i zakres umowy o projekt architektoniczno-budowlany? Na co powinien zwrócić uwagę architekt, a na co inwestor negocjując i podpisując taką umowę? Co ryzykują strony i jak zapewnić sobie symetryczną współpracę?

Fabryka Baumit – prace na finiszu

- Nie ma żadnych przeszkód by terminowo ukończyć fabrykę - informuje Damian Koza, kierownik kontraktu na budowie powstającej w Łowiczu trzeciej fabryki Baumitu. Najważniejsze prace, zgodnie z planem, zostaną zakończone w listopadzie.

Remont Zamku Królewskiego

W lipcu 2006 roku rozpoczął się kolejny z etapów generalnego remontu jednego z najważniejszych i najbardziej znanych obiektów zabytkowych w Polsce – Zamku Królewskiego w Warszawie. Remont wnętrz i elewacji odbywa się przy wykorzystaniu technologii SILOTECH oferowanej przez firmę KREISEL.

Mieszkania w katowickim Silesia City Center prawie sprzedane

Dębowe Tarasy – inwestycja mieszkaniowa TriGránit Nie słabnie zainteresowanie powstającym w Katowicach osiedlem Dębowe Tarasy – nowej inwestycji węgierskiego dewelopera TriGránit, realizowanej w ramach kolejnego etapu projektu Silesia City Center.

Rockwool rozbudowuje fabrykę w Cigacicach

W Rockwool Polska w Cigacicach uruchomiono w sierpniu najnowocześniejszą linię do produkcji paneli sufitowych. W tym samym czasie wdrożono też nową technologię pakowania wyrobów na paletach – RockPack.

Dębowe Tarasy – nowa inwestycja TriGránit rozpoczęta

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się mieszkania na powstającym w Katowicach osiedlu Dębowe Tarasy – nowej inwestycji węgierskiego dewelopera TriGránit, realizowanej w ramach kolejnego etapu projektu Silesia City Center.

WARBUD SA buduje Ateny – kolejny etap Osiedla Europejskiego w Krakowie

27 lipca br. WARBUD S.A. podpisał aneks do umowy w wysokości 54 157 070 PLN netto z firmą NOVO MAAR Sp. z o.o. na realizację kolejnego etapu Osiedla Europejskiego w Krakowie.


Stron: 380 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  376 377 378 379 380  ▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >