Kompleksowy projekt osiedla - Szeregowce gotowe od zaraz

Kompleksowy projekt osiedla - Szeregowce gotowe od zaraz

Kompleksowy projekt osiedla z ogromną przestrzenią terenów rekreacyjnych i domy w zabudowie szeregowej, czyli dwa piętra i poddasze gratis – dostępne na terenie Zmysłowa od zaraz. Czytaj dalej

Osiedle Zmysłowo w Rokietnicy to jedna z największych inwestycji w aglomeracji poznańskiej. Na obszarze 36 ha, inwestor firma Kares realizuje domy w zabudowie szeregowej i wolnostojącej, w otoczeniu lasu i terenów rekreacyjnych. – Prace na terenie osiedla, skupiają się aktualnie wokół szeregowców. Następnym etapem budowy będą domy wolnostojące – mówi Łukasz Hryciuk z biura firmy Kares.
Domy w zabudowie szeregowej powstają w pierwszej linii zabudowy Zmysłowa. Każdy segment to dwie kondygnacje i dodatkowa przestrzeń na poddaszu, za którą klienci nic nie płacą. Można tam zaaranżować pokój do zabawy, gabinet lub sypialnie extra. – Pokój z poddaszem to ciekawe i oryginalne rozwiązanie. Poza tym drewniane schody biegnące niemal pod sam dach stanowią interesujący element nie tylko funkcjonalny, ale też dekoracyjny – wyjaśnia Hryciuk.
Deweloper proponuje dwa projekty szeregowców – mniejsze o powierzchni 75 m kw. z dwiema sypialniami, łazienkami oraz salonem z aneksem kuchennym. Podobny rozkład pomieszczeń posiadają także większe domy o powierzchni 105 m kw.. Działki wynoszą od 400 do 600 m kw. Na ich terenie usytuowany jest taras, ogródek oraz z przodu budynku – utwardzony podjazd samochodowy i pomieszczenie gospodarcze.   

Cena jednego metra kwadratowego szeregowca na Osiedlu Zmysłowo rozpoczyna się od 4 300 zł brutto. Deweloper zastrzega jednak, że ostateczna cena zależy przede wszystkim od indywidualnych ustaleń z klientem, odnośnie wykończenia budynku.
Zmysłowo to  obecnie już ponad 100 domów i około 300 mieszkańców. Osiedle ze względu na swój kompleksowy plan, rozmiar oraz styl prowadzenia inwestycji przez dewelopera, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych przedsięwzięć mieszkaniowych pod Poznaniem.  

Źródło: ARW IMAGE PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16327 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >