Mieszkania na sprzedaż: Ostatnie mieszkania na sprzedaż w Osiedlu Rajska Jabłoń

Mieszkania na sprzedaż: Ostatnie mieszkania na sprzedaż w Osiedlu Rajska Jabłoń

Kończy się sprzedaż mieszkań w osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie. Czytaj dalej

Osiedle Rajska Jabłoń to 19 budynków o niskiej, kameralnej zabudowie.W każdym budynku znajdują się cztery klatki schodowe, które są wyłożone gresem. Mieszkania posiadają balkony, które wliczono już w cenę lokalu. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Generalnym wykonawcą pierwszych ośmiu budynków, które wybudowane zostały w latach 2001-2002, była firma UNIBUD. Pozostałe jedenaście, zbudowała firma JAZ BUD w latach 2005-2008.


Wszystkie garaże zostały już sprzedane, jednak dla osób posiadających samochód zostały przygotowane zewnętrzne parkingi. Budynki stoją w samym centrum Jabłonny u zbiegu ul. Modlińskiej i ul. Zegrzyńskiej. Miejscowość ta oddalona jest od Warszawy o niecałe 20 km. Komunikację ze stolicą zapewniają autobusy ZTM linii 723, 731, 801 oraz często kursujące autobusy prywatne. Niedaleko znajduje się CH Kaufland i OBI oraz oddalony o 200 m basen.

Rajska Jabłoń to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Na terenie osiedla jest kilka placów zabaw. Mieszkania w Rajskiej Jabłoni kupują przede wszystkim ludzie młodzi, aktywni, którzy chcą mieszkać blisko Warszawy i dla których ceny mieszkań w stolicy są zbyt wysokie.


Jabłonna położona jest tuż obok Wisły, co czyni ją wspaniałym miejscem na spacery lub jogging. Brzeg rzeki oddalony jest od Rajskiej Jabłoni o niecałe  15 minut drogi. Gmina w połowie pokryta jest lasami. Znajdują się tu aż cztery rezerwaty przyrody: Jabłonna, Bukowiec Jabłonowski, Ławice Kiełpińskie oraz Kępy Kazuńskie. Na terenie gminy jest sześć tras rowerowych. Jabłonna przyciąga również licznymi zabytkami jak np.: Pałac, Dawny Zajazd oraz Budynek Poczty z XIX w.

Źródło: PRS/Andrzej Multanowski / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 20337 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >