Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
https://kongres.poid.eu https://dobrymontaz.com/
Polecane wydarzenia: rozwiń

XIV Kongres Stolarki Polskiej
Data wydarzenia:od 23.05.2024
do 23.05.2024
Już 23 maja 2024 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XIV Kongres Stolarki Polskiej. To właśnie tam będzie biło serce polskiej branży stolarki budowlanej. W ramach kongresowych dyskusji z udziałem ekspertów wyznaczone zostaną dalsze kierunki rozwoju sektora. Prezentujemy szczegóły wydarzenia.

 

Organizowany przez Związek POiD Kongres Stolarki Polskiej to prestiż, wiedza i kontakty coroczne miejsce spotkań przedstawicieli branży stolarki budowlanej, reprezentantów świata nauki, polityki i dziennikarzy. Udział w Kongresie jest doskonałą okazją do rozmów o przyszłości sektora i do nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych.

 

W tym roku program merytoryczny Kongresu Stolarki Polskiej skupiony będzie na szansach i wyzwaniach, przed jakimi stoi branża materiałów budowlanych w obliczu przemian politycznych, ekonomicznych oraz społecznych.

 

W ramach bloków tematycznych Kongresu omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak: stagnacja gospodarcza i jej wpływ na rynek stolarki, czy preferencyjny kredyt oraz ulgi na termomodernizację mogą w szybkim tempie pobudzić branżę oraz jak budować europejską i globalną konkurencyjność sektora. Ważnymi tematami dyskusji będą również: transformacja energetyczna budownictwa i związane z nią zielone przemiany, a także prezentacja kluczowych trendów marketingowych w 2024 roku.

 

Tegoroczny Kongres odbędzie się podczas jednego dnia, którego zwieńczeniem będzie wieczorna Gala Orłów Polskiej Stolarki z uroczystym bankietem i emocjonującym wręczeniem prestiżowych, branżowych wyróżnień.

 

Udział w Kongresie daje uczestnikom solidną porcję unikalnej wiedzy z pierwszej ręki i zapewnia przedstawicielom firm informacje niezbędne do sprawnego funkcjonowania we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie.

 

 

Serdecznie zapraszamy na XIV Kongres Stolarki Polskiej, który odbędzie się 23 maja 2024 roku w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.

Rejestracja na wydarzenie zostanie otwarta w marcu.

Spotkajmy się na Kongresie Stolarki Polskiej!

 

Społeczność budnet.pl ma już 19149 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >