Mostostal Warszawa S.A. podpisał dwa nowe kontrakty

Mostostal Warszawa S.A. podpisał dwa nowe kontrakty

Informujemy o podpisaniu przez Mostostal Warszawa S.A. umowy z Pekao Development Sp. z o.o. na wykonanie w charakterze Generalnego Wykonawcy budynku apartamentowego w Warszawie przy ul. Okopowej. Czytaj dalej

Inwestycja składa się z dwóch części budynku oddylatowanych od siebie na całej wysokości. Część A - wysoka, mieszkalna o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni netto ok. 29 tys. m2, w której znajduje się 259 mieszkań i 264 miejsc parkingowych. Składa się ona z trzech sekcji o szesnastu, siedemnastu i osiemnastu kondygnacjach nadziemnych. Zawiera on również funkcje usługowe w parterach i garażowe w dwóch nadziemnych i dwóch podziemnych kondygnacjach, do których wjazd przewidziano pochylniami z poziomu parteru.

Nad najwyższą (drugą) kondygnacją garażową umieszczono wewnętrzny dziedziniec z alejami, niską zielenią, placem zabaw dla dzieci, a także innymi elementami drobnych form architektonicznych sprzyjającymi rekreacji i integracji mieszkańców. Teren ten jest niedostępny z zewnątrz, a lokatorzy, by się na niego dostać mogą korzystać z wyjść umieszczonych na poziomie drugiego piętra. Część B - o średniej wysokości, to część biurowa o powierzchni netto ok. 3 tys. m2 i 18 miejscach parkingowych. Część biurowa, niższa wpisuje się w ograniczenia wysokości związane z odległością od istniejącego budynku wielorodzinnego. Od strony istniejącego budynku mieszkalnego ograniczono wgląd w strukturę biurowca oraz zaprojektowano uskakujące fasady z zielonymi tarasami. Podpisanie tej umowy umacnia pozycję Mostostalu Warszawa jako Generalnego Wykonawcy kompleksów mieszkaniowych realizowanych dla czołowych warszawskich firm deweloperskich.

Wartość netto tego kontraktu wynosi 57,05 mln złotych, a termin zakończenia inwestycji przypada na 30 września 2007. Jednocześnie informujemy o podpisaniu drugiej umowy na prace budowlane obejmujące swym zakresem prace konstrukcyjne w skrzydle budynku B kompleksu nowych budynków biurowych w Warszawie przy ul. Towarowej. Umowa została podpisana ze spółką Towarowa Park Sp. z o.o., tak jak Mostostal Warszawa S.A. należącą do grupy kapitałowej Acciona. Wartość tego kontraktu wynosi 7,12 mln zl netto, a termin zakończenia prac objętych umową określono na sierpień 2006.

Źródło: Mostostal-Warszawa / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17314 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >