Na osiedlu domów i rezydencji w podwarszawskim Walendowie odbędą się dni otwarte

Na osiedlu domów i rezydencji w podwarszawskim Walendowie odbędą się dni otwarte

Podczas dni otwartych, można dowiedzieć się co wyjątkowego przygotował deweloper. Dni otwarte to także znakomita okazja do odwiedzenia nowo otwartego, 224 metrowego domu pokazowego, w którym można nie tylko zaczerpnąć inspiracji, ale także poczuć komfort mieszkania w miejscu oferującym jednocześnie zalety wielkomiejskiego życia oraz bliskość natury.

 

W dniach 17-18 oraz 24-25 maja na osiedlu domów i rezydencji w podwarszawskim Walendowie odbędą się dni otwarte. Najbliższy weekend to możliwość zakupu domów typu A w promocyjnej cenie 699.950 zł brutto. 90% inwestycji jest już sprzedane. W ofercie znajduje się łącznie 7 ostatnich domów z II etapu inwestycji o powierzchni  od 160 do 375 m2. 

 

 

Podczas dni otwartych, poza możliwością skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na domy typu A, można będzie porozmawiać z pracownikami Biura Sprzedaży Westmark i dowiedzieć sięco wyjątkowego przygotował deweloper. Dni otwarte to także znakomita okazja do odwiedzenia nowo otwartego, 224 metrowego domu pokazowego, w którym można nie tylko zaczerpnąć inspiracji, ale także poczuć komfort mieszkania w miejscu oferującym jednocześnie zalety wielkomiejskiego życia oraz bliskość natury.

 

 

Czytaj również: Nowy trend developerów - kompleksowość inwestycji.

 

Osiedle Ventana znajduje się w Walendowie, zaledwie 18 kilometrów od centrum Warszawy, przy trasie wylotowej na południe Polski. W kompleksie znajduje się już 85 rezydencji i domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej (sześć rożnych typów) o klasycznej architekturze, najwyższym standardzie i zróżnicowanej powierzchni. W planach jest III etap inwestycji.

 

 

Ventana położona jest w malowniczym sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, lasów, stawów i rzek oraz jednocześnie w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Osiedle jest ogrodzone i całodobowo chronione. Do dyspozycji mieszkańców, poza licznymi terenami rekreacyjnymi, pozostają atrakcyjne powierzchnie wspólne: plac zabaw, boisko, kort tenisowy oraz  osiedlowy Club House. 

 

 

 

Źródło: Ventana / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17096 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >