Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

O zrównoważonym rozwoju w zakresie budownictwa mieszkaniowego mówi się coraz odważniej. Zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami a najwyższymi standardami dbałości o środowisko, wytycza wciąż jeszcze nowatorskie ścieżki, które obierają wyłącznie najbardziej doświadczeni i świadomi deweloperzy. Taka wizja rynku mieszkaniowego na szczęście staje się coraz bardziej oczywista oraz dostępna, natomiast klienci zwracający uwagę i oczekujący eko rozwiązań, doceniają i poszukują mieszkań w projektach realizowanych zgodnie z tą filozofią.

 

Idealne zachowanie proporcji między technologią a rozwiązaniami proekologicznymi oferuje jeden z największych europejskich deweloperów - spółka UBM Development, mająca niemal 150 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. UBM rozpoczyna właśnie budowę nowej inwestycji w Krakowie – Noble Residence. Spółka mająca w swoim portfolio rozpoznawalne obiekty mieszkalne, hotelowe i biurowe między innymi w Austrii, Niemczech, Czechach, oraz głównych miastach w Polsce – Warszawie: hotel InterContinental oraz Gdańsku: hotel Holiday Inn, tym razem kreuje prawdziwą enklawę luksusu w samym sercu Krakowa. Przy ul. Smoleńsk 33, a więc tuż obok Błoń i Zamku Królewskiego na Wawelu, a niespełna kilometr od płyty Rynku Głównego powstanie kameralna inwestycja złożona z 80 lokali mieszkalnych rozlokowanych w budynku głównym i dwóch oficynach. Największe apartamenty, dostępne na V i VI piętrze Noble Residence, osiągną powierzchnię do 190 m2, a z części rozciągać będzie się urzekający widok na to, co w stolicy Małopolski najpiękniejsze – Wzgórze Wawelskie, Kościół Mariacki, Ratusz i Kopiec Kościuszki.

 

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

 

Czytaj również: Nieruchomości komercyjne w Polsce z największym wzięciem w Europie Środkowo-Wschodniej

 

Inwestycja Noble Residence oferować będzie mieszkańcom także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Znajdować się tam będą również dwa lokale usługowe oraz wiele innych udogodnień dla mieszkańców. Wspomnieć warto choćby o zielonym ogrodzie z tężnią solankową, strefie relaksu z jacuzzi i sauną, sali fitness, siłowni czy sali klubowej. Nad bezpieczeństwem lokatorów czuwać będzie całodobowa ochrona.

 

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

 

Rozwiązania ekologiczne wdrożone zostaną także w obrębie części wspólnych, co umożliwi redukcję kosztów utrzymania budynku, Instalacja fotowoltaiczna zasili oświetlenie Noble Residence, zaś na parkingu możliwe będzie zainstalowanie ładowarek do samochodów elektrycznych. Dodatkowo na wyposażeniu budynku dostępne będą rowery miejskie i hulajnogi elektryczne, do wyłącznego użytku przez mieszkańców inwestycji.

 

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

 

Czytaj również: Czym zajmuje się zarządca nieruchomości?

 

Jak jeszcze austriacki deweloper postanowił umilić i ułatwić mieszkańcom funkcjonowanie w Noble Residence? Zaprojektował szereg ułatwień opartych o system inteligentnego domu: dla przykładu, dzięki aplikacji mobilnej otwierać będzie można bramę garażową, obsługiwać videodomofon, a także  możliwa będzie rezerwacja części wspólnych.

 

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

 

Zakończenie inwestycji przewidziane jest na II  kwartał 2023 roku.  Więcej na temat Noble Residence,  można znaleźć na stronie: www.nobleresidence.pl.

 

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

Źródło: XO MEDIA / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17075 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >