Osiedle domów jednorodzinnych Słoneczne Sady. Konkurs Vantage Development.

Osiedle domów jednorodzinnych Słoneczne Sady. Konkurs Vantage Development.

Wrocławski deweloper Vantage Development, realizujący w miejscowości Sadków osiedle domów jednorodzinnych Słoneczne Sady, przygotował niespodziankę dla osób, które jeszcze w tym roku zdecydują się na zakup domu. Czytaj dalej

Od dziś rusza konkurs, w którym nagrodą jest samochód – elegancki model Alfa Romeo MiTo.

Słoneczne Sady to osiedle domów jednorodzinnych budowane w południowo-zachodniej części aglomeracji wrocławskiej. Obecnie 16 domów jest już gotowych. Pierwsi mieszkańcy Słonecznych Sadów wprowadzą się do swoich domów już wkrótce. Dzięki bogatej ofercie, w której znajduje się 8 typów domów (od 121 m kw. do 298 m kw.) na działkach o różnych wielkościach (od 810 do 2 279 m kw.), poszukujący nowego domu może znaleźć projekt dostosowany do swoich potrzeb. Na parterze znajdują się m. in. przestronna kuchnia z jadalnią oraz obszerny pokój dzienny z wyjściem do ogrodu.

 

Natomiast na piętrze zaprojektowane zostały sypialnie, dwie łazienki i garderoba. W każdym domu jest jeszcze poddasze, które może zostać wykorzystane jako miejsce do przechowywania przedmiotów sezonowego użytku. Ponadto domy zlokalizowane na niektórych działkach mają możliwość dobudowania dodatkowego skrzydła, które może powiększyć powierzchnię mieszkalną lub stanowić niezależne mieszkanie, może również zostać przeznaczone na biuro czy pomieszczenie fitness.

Deweloper gwarantuje, że zarówno wykończenie elewacji jak i wnętrza budynków są wykonane z produktów najwyższej jakości. Domy budowane są z solidnych i trwałych materiałów. Do ich realizacji wykorzystano m. in. ceramiczne dachówki, drewniane okna, naturalny kamień na elewacji.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.slonecznesady.pl

Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 20772 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >