Ostatni etap prestiżowej inwestycji mieszkaniowej EKO-PARKU na warszawskim Mokotowie

Ostatni etap prestiżowej inwestycji mieszkaniowej EKO-PARKU na warszawskim Mokotowie

W ramach kompleksu kameralnych rezydencji parkowych w prestiżowej dzielnicy Warszawy, na Mokotowie przy Chodkiewicza, róg Rostafioskich powstaną 3 budynki apartamentowe. Realizacja projektu potrwa do połowy 2013 roku. Czytaj dalej

 

Mokotów jest uważany za jedną z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, dzielnicę dyplomatów i ludzi kultury. To właśnie tutaj na powierzchni ok. 1 ha powstaje kompleks kameralnych rezydencji parkowych Grazioso Apartamenty. Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji w ramach cieszącego się ogromnym powodzeniem osiedla mieszkaniowego Eko-Park zlokalizowanego w otulinie zieleni Pola Mokotowskiego. Osiedle Eko-Park na warszawskim Mokotowie jest uważane za jedno z bardziej ekskluzywnych apartamentowców w stolicy. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji mieszkaniowych o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.

 

 

Kompleks mieszkaniowy Grazioso Apartamenty zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates Sp. z o. o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park). Kolorystyka osiedla utrzymana w bieli i czerni to ponadczasowość formy, klasyka połączona z wysublimowaną nowoczesnością. Kontrast minimalistycznej architektury Grazioso z wszechobecną zielenią drzew to esencja projektu - dominujący kamień i szkło ukazują kontrasty kolorów, jak i przenikające się wzajemnie światło i cień.

 

Czytaj również: Odbędą się Dni Otwarte na Osiedlu Wólczyńska i w Apartamentach Murano w Warszawie



Inwestycja została przygotowana przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni przyrody Pola Mokotowskiego, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy. Na Mokotowie znajdują się szkoły, przedszkola, banki, liczne sklepy i punkty usługowe. Ci mieszkańcy osiedla, którzy chcą cieszyć się urokami życia w stolicy docenią szybki dostęp do kulturalnego i rozrywkowego centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, teatry i centra rekreacyjne. W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji z klimatem starego Mokotowa.

 



GRAZIOSO APARTAMENTY – kamieo i szkło

W ramach ostatniego etapu inwestycji mieszkaniowej Eko-Park na Mokotowie powstają 3 nowe, kameralne budynki apartamentowe 5-6 kondygnacyjne. Inwestycja liczy 155 mieszkań o powierzchni od 53 m2 do 187 m2. W budynkach dominują przestronne apartamenty 3-pokojowe, choć znajdziemy również lokale 2-4 oraz 5-pokojowe z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i sypialną. Podwyższony standard wykończenia – duże drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie każdego z pomieszczeń, kamienne parapety, a także funkcjonalne rozkłady mieszkań, to tylko część zalet tego ekskluzywnego kompleksu mieszkaniowego. Lokale będą sprzedawane w standardzie deweloperskim. Każdy z apartamentów posiada miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Apartamenty na ostatnim piętrze posiadają wspaniałe tarasy, które na życzenie mieszkaoców mogą być przeznaczone na ogród zimowy.

 

Czytaj również: Coraz szybsze tempo budowy inwestycji Malta Nowa

 

Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, które podkreślają związek osiedla z otaczającą go przyrodą. Osiedle jest ogrodzone, posiada wideo domofony oraz całodobową ochronę budynków z monitoringiem wizyjnym, która zapewnia bezpieczeostwo mieszkańców. Projekt Eko-Park cechuje najwyższy standard wykończenia i dbałość o każdy detal. W części wspólnej budynków zostały zastosowane naturalne materiały: szlachetne drewno, naturalny kamień, wysokiej klasy ceramika i ślusarka aluminiowa. Elementem wyróżniającym są zielone dachy i ogrody na dachach. Wnętrze osiedla wypełniono staranie dobranymi elementami małej architektury, w tym są: place zabaw, ozdobne drzewa oraz skwery zieleni i kaskady wodne. Na terenie osiedla znajduje się również salon Spa, salony kosmetyczne i centrum fitness, a także sklepy, kawiarnie i restauracje. Zwieńczeniem działki od strony zachodniej jest część parkowa z zabytkową aleją brzóz.

 

 

 PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI

. GRASIOZO APARTAMENTY


. ul. Chodkiewicza, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa

 

. liczba mieszkań na osiedlu - 3 budynki, 155 mieszań


. termin oddania – II kwartał 2013 r.


. powierzchnia dostępnych lokali – 53 – 187 m2


. liczba pokoi – od 2 do 5


. liczba pięter – 5-6


. każde mieszkanie będzie posiadało balkon, taras lub loggię


. poziom garażu -1


. inwestycja ogrodzona i przygotowana do strzeżenia


. wspólne patio, plac zabaw


. generalny wykonawca – firma RE-Bau


. projekt – Kuryłowicz & Associates


. wykończenie – standard deweloperski

Źródło: Eko-Park S.A. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >