Rynek nieruchomości: AMB Group wchodzi na rynek nieruchomości z nową inwestycją mieszkaniową w Wilanowie

Rynek nieruchomości: AMB Group wchodzi na rynek nieruchomości z nową inwestycją mieszkaniową w Wilanowie

Lawendowe Ogrody zaspokoją oczekiwania wymagających klientów ceniących sobie wyjątkowy nastrój i bliskość natury.

W prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanowie Zawadach, przy ul. Bruzdowej róg Zaściankowej powstaje kameralne, zamknięte osiedle. Na powierzchni 1,7 ha stanie 20 domów bliźniaczych o powierzchni 344 m2 każdy. Powierzchnia działek wynosi od 600 do 800 m2. Domy będą ogrodzone, w każdym zaplanowano  duży garaż (ponad 40 m2)  na dwa samochody. Budynki składają się z trzech kondygnacji: parteru, piętra i poddasza. Średnia, orientacyjna cena domu wraz z działką   wynosi  ok. 7,5 tys. za m2.


Nowoczesną architekturę budynków cechują proste kształty z dużymi przeszklonymi powierzchniami. Okna i fragmenty elewacji zostaną wykonane z drewna. Na osiedlu zaplanowano miejsca postojowe na samochody oraz ogrody z bujną roślinnością. Za projekt architektoniczny odpowiedzialne jest Studio Projektowe „Qula”. Przy projektowaniu domów zwrócono szczególną uwagę na funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni oraz komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Lawendowe Ogrody to oferta skierowana przede wszystkim do młodych klientów, a w szczególności do rodzin z dziećmi. Zabudowa bliźniacza na dużych działkach pozwala mieszkańcom na zachowanie niezależności i prywatności.


Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna dla osób aktywnych i ceniących sobie życie rodzinne. Rozległe nadwiślańskie plenery, leśny rezerwat przyrody Morysin, Zespół Pałacowo – Parkowy w Wilanowie i pobliski Park Kultury w Powsinie umożliwiają aktywnie i interesująco spędzać czas wolny z dala od zgiełku miasta.


Rozbudowująca się okolica ma wielu zwolenników wśród rowerzystów i amatorów innych sportów rekreacyjnych. Pobliskie kino, kręgielnia oraz centra handlowe na Sadybie i w Konstancinie nie ograniczają aktywności życia codziennego. W pobliżu są przedszkola, szkoły publiczne i prywatne. Blisko jest do strzelnicy i pola golfowego. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tu również stadninę konną. Wilanów Zawady staje się coraz bardziej prestiżowym adresem.


Deweloper AMB Group poszerza swoją działalność o inwestycje mieszkaniowe. Do tej pory spółka zajmowała się rynkiem nieruchomości przemysłowych, skupiając się na obiektach użyteczności publicznej. Ma bogate doświadczenie w budowie kin w całej Polsce, w tym sieci multipleksów „Multikino” obecnych w największych miastach kraju. Za sprzedaż domów w Wilanowie odpowiedzialna jest firma Magnat, współpracująca z inwestorem w zakresie strategii marketingowych.

 

Źródło: PRS/Andrzej Multanowski / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaka brama garażowa? Liczba postów: 127 Grupa: Innowacje w... A ja uważam, że Wiśniowski ma bardzo wysokiej jakości bramy segmentowe i są naprawdę solidne. Kupowałem w salonie Mikea-tychy i jestem naprawdę zadowolony.
  • Bloczki betonowe opinie Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... My stawialiśmy budynek z klasycznych bloczków i nie mamy na co narzekać. Dobre ceny i też budynek fajnie się trzyma.
  • Osuszanie mieszkań- co radzicie ? Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Trzeba wybrać dobry osuszacz który skutecznie wyciągnie całą wilgoć z mieszkania kiedy jest problem z wilgocią.
  • Sufity napinane Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Mi się przyznam, że takie sufity napinane bardzo się podobają. Mamy zamiar zrobić sobie taki w salonie.
  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 128 Grupa: Innowacje w... A może jednak lepszą opcją będzie wybór bezpiecznej i efektywnej wersji rekuperacji.

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 15705 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >