W Wałbrzychu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Nowe Podzamcze

W Wałbrzychu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Nowe Podzamcze

PCG rozpoczyna sprzedaż mieszkań w Wałbrzychu. W inwestycji Nowe Podzamcze wybuduje 114 mieszkań z widokiem na Książański Park Krajobrazowy. Będzie to pierwsze tak nowoczesne osiedle w Wałbrzychu. Czytaj dalej

 

Nowe Podzamcze powstanie przy Alei Podwale na Podzamczu, dzielnicy z pełną infrastrukturą handlowo-usługową niezbędną do życia. Deweloper w jednym budynku zaplanował 114 mieszkań o funkcjonalnych układach i metrażach od 35 do 77 m2. Wszystkie z balkonami lub tarasami o powierzchni nawet do 40 m2 oraz z wysokimi oknami doświetlającymi pomieszczenia. Nieprzeciętna będzie wysokość pomieszczeń, bowiem 280 cm na parterze i 265 cm na pozostałych kondygnacjach. Deweloper zadbał też o funkcjonalność mieszkań. Jednym z zastosowanych rozwiązań jest przemyślany układ i metraż łazienek - wszystkie będą miały powierzchnię minimum 4 m2 tak, by w każdej bez problemu można było wstawić wannę. W ofercie pojawią się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.

 

W Wałbrzychu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Nowe Podzamcze

 

Inwestycja powstanie przy Alei Podwale na Podzamczu. To miejsce o miejsce cenione przez wałbrzyszan. Wszystkie usługi mają tu na wyciągnięcie ręki. W odległości poniżej 10 minut znajdują się placówki edukacyjne i opiekuńcze, przychodnie i sklepy. Do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej mieszkańców dzieli dystans 7 minut autem lub 15 minut rowerem. Osiedle wyróżnia się dużą ilością zieleni i ścieżek rowerowych.

 

W Wałbrzychu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Nowe Podzamcze

 

Czytaj również: W Darłówku nad samym morzem powstaje Nautic Park

 

Jako PCG dbamy o komfort mieszkańców i stawiamy na zdrowy styl życia. Pod inwestycje wybieramy lokalizacje otoczone zielenią, dające przestrzeń do rekreacji na otwartym powietrzu. Podzamcze położone jest w północno-zachodniej części Wałbrzycha, na brzegu Książańskiego Parku Krajobrazowego, nieopodal Zamku Książ. Dla przyszłych mieszkańców osiedla Nowe Podzamcze oznacza to łatwy dostęp do zielonych terenów spacerowych i rekreacyjnych. Spacer, rower, jogging - tu wszystko przychodzi z łatwością  - mówi Piotr Baran, Prezes PCG.

 

Deweloper tuż przy inwestycji zaplanował strefę rekreacyjną, a w budynku powstanie aż 15 rowerowni (po jednej na piętrze w każdej z dwóch klatek), stacja naprawcza i stojaki na rowery. W jednej z klatek mieszkańcy będą mogli korzystać także z komórek lokatorskich. Do lokali deweloper oferuje łącznie 116 miejsc postojowych zlokalizowanych w hali garażowej na parterze oraz na naziemnym parkingu.

 

PCG oferuje najlepszy standard w Wałbrzychu, a wygodę i bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu. Osiedle Nowe Podzamcze będzie monitorowane, a mieszkania wyposażone zostaną w wideodomofony oraz drzwi o podwyższonej odporności na włamanie. Wszystkie lokale oddane zostaną w systemie smart ready. Oznacza to, że z poziomu aplikacji na telefonie mieszkańcy będą mieli dostęp do sterowania roletami         w mieszkaniach na parterze, regulowania ogrzewania czy czujnik dymu. Deweloper zapewnia w standardzie gotowość do natychmiastowego wdrożenia pakietu smart – klienci sami zdecydują co i w jakim zakresie chcą wdrożyć.

 

W Wałbrzychu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Nowe Podzamcze

 

Czytaj również: Czym zajmuje się zarządca nieruchomości?

 

Za projekt inwestycji odpowiadają Patryk Galiński i Mateusz Tyszkowski z TYSZKOWSKI GALIŃSKI ARCHITEKCI, którzy zadbali o to, by budynek wyróżniał się estetycznym               i ponadczasowym designem. Była budynku została przełamana w celu dodatkowego powiększenia powierzchni nasłonecznienia elewacji, a poziome pasy i pionowe lamele nadadzą budynkowi lekkości i nowoczesnego charakteru.

 

Budowa inwestycji rozpocznie się w III kwartale 2021, zaś zakończenie planowane jest na III kwartał 2023 roku.

Źródło: CTL MEDIA / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17075 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >