W Warszawie powstanie nowa inwestycja biurowa

W Warszawie powstanie nowa inwestycja biurowa

Gdański Business Center to kompleks biurowy położony u zbiegu ulic Inflanckiej i Andersa w Warszawie, składający się z dwóch obiektów: szesnastopiętrowego budynku A i ośmiopiętrowego budynku B.

 

Spółka HB Reavis zawarła z Bankiem Zachodnim WBK oraz BNP Paribas umowę kredytową w wysokości 46,8 mln euro na finansowanie inwestycji Gdański Business Center (Budynek A) w Warszawie.

 

 

Jest to już druga pozytywna dla nas decyzja kredytowa na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy, która potwierdza jakość naszych projektów oraz wiarygodność i stabilną pozycję HB Reavis – komentuje Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland. – Cieszymy się, że Bank Zachodni WBK i BNP Paribas Bank Polska dołączyły do grona naszych partnerów finansowych, którzy darzą zaufaniem nasze plany inwestycyjne na polskim rynku.


 Czytaj również: Dom pokazowy o standardzie Multi-Comfort

 

Finansowanie przyznało konsorcjum Banku Zachodniego WBK i BNP Paribas Bank Polska. – Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z HB Reavis z uwagi na dynamiczny rozwój firmy. Mamy nadzieję, że będziemy mieli również okazję wspierać kolejne projekty inwestycyjne tej grupy w Polsce – komentuje Brendan Long, Dyrektor Departamentu Finansowania Nieruchomości  Banku Zachodniego WBK.

 

Gdański Business Center postrzegamy jako jeden z najciekawszych obecnie projektów biurowych w Warszawie. Podejmując decyzję o  przyznaniu finansowania wysoko oceniliśmy jego jakość i profesjonalne przygotowanie, unikalną architekturę oraz znakomitą lokalizację, dzięki czemu niewątpliwie spotka się z uznaniem rynku – komentuje Marek Kowalski, dyrektor Departamentu Finansowania Nieruchomości w BNP Paribas Banku Polska.

 

Gdański Business Center to kompleks biurowy położony u zbiegu ulic Inflanckiej i Andersa  w Warszawie, składający się z dwóch obiektów: szesnastopiętrowego budynku
A i ośmiopiętrowego budynku B. Oferują one odpowiednio 30,000 m2 i 15,600 m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej. Do budynku B wprowadził się już pierwszy najemca, firma SNC Lavalin, kolejny – Coloplast – dołączy wkrótce. Planowany termin oddania do użytku budynku A, w którym powierzchnię biurową wynajęły firmy takie jak KMPG oraz Provident, to czerwiec 2014 roku.

 

Czytaj również: Co powoduje szczególną aktywność deweloperów w pewnych dzielnicach?

 

Obecnie firma realizuje biurowiec Postępu 14 o powierzchni 34,445 m2, który zostanie oddany do użytku w połowie 2015 r. Z kolei na jesieni br. rozpocznie się budowa
II fazy Gdański Business Center.

Źródło: HB Reavis / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17076 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >