W krótce powstanie prestiżowa inwestycja Wronia 45

W krótce powstanie prestiżowa inwestycja Wronia 45

Zgodnie z podpisaną 23 maja br. umową, J.W. Construction S.A. jako generalny wykonawca zrealizuje budowę prestiżowej inwestycji mieszkaniowo - komercyjnej przy ul. Wroniej w Warszawie.

 

Wypracowywane zyski z tytułu realizacji kontraktu będą na bieżąco rozpoznawane w wyniku skonsolidowanym Grupy J.W. Construction Holding S.A. Ten jak i inne w realizowane w przyszłości zewnętrzne kontrakty zależnej spółki budowlanej będą stabilizować wynik Grupy Kapitałowej. Umowa przewiduje kompleksowe wybudowanie przez J.W. Construction S.A. w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji z lokalami mieszkalnymi i komercyjnymi.

 

To dla nas ważny, prestiżowy projekt, którym chcemy otworzyć drzwi do realizacji podobnych inwestycji dla zewnętrznych inwestorów. Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, więc jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac od zaraz. Jako generalny wykonawca odpowiadamy nie tylko za wybudowanie części mieszkaniowo - komercyjnej, ale również za realizację niezbędnej infrastruktury technicznej w zakresie sieci, przyłączy, węzłów cieplnych, dróg, parkingów, chodników, zieleni i elementów zagospodarowania terenu z podłączeniem do infrastruktury  - komentuje Wojciech Rajchert, Prezes Zarządu J.W. Construction S.A.

 

Jest prawomocne pozwolenie na budowę osiedla Zielona Dolina

 

Inwestycja przy ulicy Wroniej 45 powstanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy, około 3 km od ścisłego centrum stolicy. Obiekt został zaprojektowany przez renomowane biuro projektowe Rafaela de La- Hoz Castanys. Budynek podzielony będzie na segmenty  9 i 8 - kondygnacyjne. Powstanie w nim również dwupoziomowy garaż podziemny na 298 stanowisk. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań będą zamykały się w przedziale  od 40 m2  do niemal 160 m2, z czego około 90% stanowić będą lokale 2 i 3 - pokojowe. Realizacja umowy o wartości 80 mln złotych będzie miała istotny wpływ na bieżące wyniki Grupy.

 

Realizacja umowy o wartości 80 mln złotych będzie miała istotny wpływ na bieżące wyniki Grupy – dodaje Małgorzata Szwarc – Sroka, Dyrektor Pionu Ekonomicznego J.W. Construction Holding S.A., Członek Zarządu J.W. Construction S.A

 

 

 

Źródło: Martis Consulting / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >