Zakończenie budowy  Belgravia Residence w kwietniu 2011

Zakończenie budowy Belgravia Residence w kwietniu 2011

Na kwiecień bieżącego roku warszawski deweloper Belgravia Polska zaplanował zakończenie budowy swojej flagowej inwestycji – apartamentowca Belgravia Residence przy al. Jerzego Waszyngtona na Saskiej Kepie. Obecnie prowadzone są prace zawiązane z wykańczaniem wnętrza rezydencji. Czytaj dalej

Czteropiętrowa Belgravia Residence usytuowana jest w jednej z najpiękniejszych warszawskich dzielnic, vis a vis Parku Skaryszewskiego. W budynku mieści się 12 apartamentów o powierzchni prawie do 100 m2. Ekskluzywne mieszkania na III i IV piętrze znalazły już nabywców.  Dostępne są jeszcze apartamenty o powierzchni od 60 do 98 m2 usytuowane na I i II kondygnacji.   

 

 

Metr kwadratowy powierzchni apartamentu w Belgravia Residence kosztuje 13 800 PLN. Koszt miejsca parkingowego w podziemnym, dwupoziomowym garażu na terenie rezydencji to 55 000 PLN. W garażu znajduje się winda samochodowa. W każdym apartamencie zamontowany jest videofon, indywidualna wentylacja oraz instalacja do montażu klimatyzacji. Apartamenty wykończone są drewnianą stolarką okienną wysokiej jakości. Części wspólne budynku – klatka schodowa, wykończone są gresem a na elewacji zamontowany jest sprowadzony z Włoch piaskowiec, który dodaje budynkowi klasy i elegancji.

 

 

Deweloper i główny wykonawca apartamentowca, firma Belgravia Polska, oferuje nabywcom możliwość swobodnej aranżacji wnętrz apartamentów, np. przesuwania lub usunięcia wybranych ścian działowych czy montażu ogrzewania podłogowego. Klientom zainteresowanym zakupem apartamentu o większej niż 100 m2 powierzchni Belgravia Polska proponuje ekskluzywne mieszkania na terenie apartamentowca Villa Saska - drugiej ze swoich inwestycji zlokalizowanej na Saskiej Kępie. Zakończenie tej budowy planowane jest na koniec 2011 roku.

 

 

Belgravia Polska rozpoczęła działalność w połowie 2007 roku. Przyjęta przez menedżment spółki strategia zakłada wąską specjalizację dewelopera wyłącznie w budownictwie apartamentowym. Znakiem rozpoznawczym wszystkich inwestycji Belgravii mają być niezmiennie bardzo wysoka jakość i funkcjonalność oferowanych lokali. Firma działa tylko na terenie Warszawy. Obecnie realizuje trzy inwestycje. Belgravia Residence i Villa Saska zlokalizowane zostały na Saskiej Kępie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy. Najnowsza zaś – Casa del Arte Murano znajdzie się w Śródmieściu, na starym Muranowie.

 

 

Źródło: Media Evolutions / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >