Co wybrać naroznik czy sofę?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

21 grudnia 2011, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba nie będę bardziej oryginalna kiedy powiem że również mam szał za narożnikami, uważam że bardziej praktycznego mebla się nie kupi w dzień posadzi się dużo gości w nocy duuużo miejsca :) Stylowe, eleganckie i wygodę, a przecież w życiu o wygodę właśnie się rozchodzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2011, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Gocha chyba najlepiej ze skóry

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2012, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jest nas już dwoje:) Ale pisze tak dlatego,ze miałem okazję siedzieć i wypoczywać zarówno na narożniku jak i na sofie i zdecydowanie lepiej sprawdził się narożnik.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2012, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w ostatnim czasie robię zakupy tylko w internecie..Uważam, że nie ma wygodniejszej formy robienia zakupów. Ja swoją kanapę kupiłam w sklepie internetowym www.extrapunkt.pl i jestem bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2012, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

mam ten sam dylemat - chciałbym naroznik (wieksza wygoda?), ale sasiedzi w domku obok (jak nasz) maja dwie kanapy i wygląda to dobrze... o wiele lżej mam wrażenie niż jeden duzy mebel...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2012, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybrałbym narożnik, jest praktyczniejszy, a estetyka to kwestia gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2012, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bierz narożnik, obojętnie jaki !

Ja z żoną urzadzałem się 2 lata temu, kupiliśmy kanapę 3-os. i 2 fotele i co ? Teraz wygodnie mogę leżeć tylko ja, albo tylko żona. Na narożniku wyłożyłyby się 2 osoby ...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie sofę! narożniki są okropne..

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę się zgodzić,dobry skórzany narożnik także znakomicie spełnia swoją funkcję i sprawdzi się na całej długości ściany jeżeli mamy idealny wymiar. Nie należy go tak od razu skreślać.


www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2013, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

My właśnie też stanęliśmy przed takim wyborem. Zdecydowaliśmy się na narożnik, ale pojawił się następny problem. Skóra, czy tkanina? Niby skóra ładnie wygląda i jest elegancja, ale obawiam się jej latem, kiedy siedząc w krótkich spodenkach, spódnicy, czy bluzkach z odsłoniętymi rękami można się "przykleić" - mało komfortowe :/ Proszę o rady osoby, które mają doświadczenie z jednym i drugim materiałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >