Drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

20 lipca 2017, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No i co wybrałeś? Widzę, że masz silną potrzebę reklamowania tego sklepu, bo nawet nie chciało Ci się napisać co mądrego kupiłeś. Dajesz tylko listę do oferty producentów, która jak pisałem Ci wcześniej nie jest dla mnie jakoś super ciekawa. Góra 3 marki drzwi wewnętrznych robią robotę, a brakuje jeszcze kilku mocnych pozycji z kategorii "must have" takich jak Erkado, Stolpaw no i Cal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z meblami? Montuje/tworzy ktoś we własnym zaskresie? By szafy, szafki i inne elementy meblowe mogły się komfortowo otwierać oraz zamykać, niezbędne są odpowiednie zawiasy. Takie, które zapewnią płynną, cichą oraz niezawodną pracę drzwiczek, a jednocześnie utrzymają je we właściwej pozycji przez cały czas. Ja takie zamówiłam na https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/okuci a/zawiasy.html i są bardzo dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2017, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest dział związany z drzwiami więc o drzwiowych zawiasach mogę rzucić uwagę. Obecnie największą popularnością cieszą się zawiasy Polsoftu, z którcy korzystają największę firmy takie jak Erkado, Porta czy trochę mniejsze DRE. Tam jest na prawdę kopalnia zawiasów i można dobrać je praktycznie do wszystkiego.
A co robienia mebli, to dzięki za link. Na pewno się przyda bo nie znałem tej strony.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mazwoj napisał: Dlaczego? Możesz to jakoś rozwinąć?

Drzwi przesuwne na pewno nie są wygodniejsze od drzwi
klasycznie otwieranych na zawiasach. Za to prezentują się
znacznie lepiej. Trzeba liczyć się z tym, że te systemy
przesuwne nie będą tak wyciszały pomieszczeń, ani nie
będą tak funkcjonalne jak zwykłe drzwi.

Różnica w wyglądzie też jest pomiędzy np. systemem
naściennym z otwartym skrzydłem i zamkniętym. Zupełnie
inaczej wyglądają te drzwi.

A najważniejsza rzecz drzwi przesuwnych czyli kaseta mówi
najwięcej o jakości. Dzisiaj liczą się tylko dwie firmy
tak na prawdę. Jest to Eclisse i Leon. Od nich kupują
kasety najwięksi producenci drzwi wewnętrznych - Erkado i
Porta. Ja osobiście sprzedałem setki tych Leonów i
Eclissów z drzwiami z Erkado i Porty i reklamacje były na
prawdę sporadyczne i w znakomitej większości spowodowane
złym montażem.

wiesz, co pewnie, a nawet na pewno masz rację i przyjmuję Twoje cenne uwagi. Szczerze powiem, że miałem kiedyś drzwi przesuwne i same kłopoty z nimi miałem, zwyczajnie mi się psuły, pewnie jak kupiłbym droższe i dobrej jakości to by tak nie było

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdźcie sobie asortyment, który jest dostępny tutaj http://impro.com.pl/ .Drzwi wewnętrzne z Wrocławia są przede wszystkim solidne. Mają tam dobry stosunek jakości do ceny. Poza tym można tam kupić również inny asortyment.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Rok temu kupiłem dom ze swoją żonę, zaryzykowaliśmy, ponieważ urządziliśmy go w stylu loftowym. Firma z którą współpracowaliśmy okazała się niezwykle pomocna i zaangażowana w nasz projekt. Możecie sprawdzić portfolio na tej stronie http://icon-concept.pl/portfolio/szklane-drzw i-przesuwne-icon-loft/ . Jesteśmy bardzo zadowoleni efektem końcowym. Bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2017, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Stefan68 napisał:
na marki, które wymieniasz ciężko się gdzieś natknąć
... w sklepach stacjonarnych to jeszcze się nie natknąłem
w trakcie moich poszukiwań, w końcu zamówiłem
korzystając z internetu, ale to ze względu na polecenie
znajomego, bo to wzięło górę podczas moich poszukiwań
:)


Co do Stolpawu mogę się zgodzić, bo nie jest to tania marka i nie jest bardzo popularna. Ale nie natrafić na Erkado w żadnym salonie to dla mnie trochę niedorzeczne, bo jest to jeden z 3 największych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Bez większego problemu robią około 30.000 sztuk drzwi MIESIĘCZNIE!!! Ich roczna produkcja może sięgać 360 tysięcy sztuk. Nie trafić na ich drzwi w sklepie to na prawdę wyczyn. To jakby nie znać Gerdy i nie trafić na Vostera w markecie.
A co do Invado, to zgodzę się - dobry wybór.

Ten post był edytowany przez mazwoj dnia: 8 sierpnia 2017, 14:19
Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2017, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam firmy z Wrocławia, która wykona i zamontuje dla mnie szklane drzwi przesuwne http://icon-concept.pl/portfolio/szklane-drzw i-przesuwne-icon-loft/ . Moglibyście mi jakąś polecić? A może kojarzycie firmę Icon Concept? Ktoś może korzystał z jej usług?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam tych produktów osobiście. Mi jedynie nie podoba się to, że cała szyna jest odsłonięta i trzeba będzie ją regularnie odkurzać aby poprawnie działał. Wolałbym kupić nawet takie szklane drzwi i zamontować je na kasetach Leona lub Eclissea. Tylko problem byłby z maskownicą i trzeba byłoby ją dorabiać. Na tych kasetach produkują największe firmy w Polsce - Erkado, Porta, DRE, Pol-skone. O czymś to świadczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Spory wybór drzwi wewnętrznych mają na www.uni-plast.eu Mają tam drzwi Paolo Rosi, Porta, Invado, Dre i wiele innych. Sam u nich zamawiałem drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Polecm wam ich mają dobre ceny i produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Zamontowanie drewnianego parapetu wewnętrznego to marzenie wielu osób. Część z nich jednak nie decyduje się na ten ruch, ponieważ boi się, że drewno nie będzie....
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >