Galmet - piece. Dobry wybór!

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 stycznia 2012, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele się nosiłem z zakupem pieca dla instalacji, które zakładałem w wybudowanych domach, ale mogę powiedziec każdemu szukającemu, że jeżeli ceni prostotę, jakośc i fajne wykonanie, to polecam firmę Galmet z Głubczyc. Mają także ogrzewacze wody, czy pompy ciepła i rewelacyjny serwis, o czym przekonałem się na własnej skórze. Jeżeli ktoś potrzebuje porady, z chęcią się podzielę. bo wiem, jak łatwo stracic pieniądze, a nie byc zadowolonym z instalacji. Zapraszam do wymiany doświadczeń, pytań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2012, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Co ty gadasz. Przecież to producent przeciętnej jakości bojlerów i nieznanej jakości kotłów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2012, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre sobie "nieznanej jakości kotłów". To dlaczego mają największą w kraju siec dystrybutorów, szkolą instalatorów - można przeczytac na ich stronie, wszystko dzieje się w ich zakladzie i maja jeden z najlepszych serwisów, co docenily takze organizacje i stowarzyszenia inwestorow. Zreszta, szukajac opinii, wystarczy przeczytac cokolwiek na porownywarkach internetowych odnosnie ich produktow. Moze solarami nie swieca, bo nikt w PL nie swieci, gdyz w CHRL wymyslili tak tania technologie, której nie da się przeskoczyc. Ale Twoja opinia troche godzi w dobra polska firma. Aha i wedlug rankingow gwarancji posprzedazowych, czy jak tam, maja pierwsze miejsce w PL jezeli chodzi o ogrzewacze wody najwyzszej jakości. Wiem, bo polecałem, a badziewia nie polecam nikomu - taki mam charakter. A Polacy, to taki naród, ze widza drzazge w oku wroga, a belki w swoim ani troche. Radze poczytac, anizeli wydawac w forum niepoprte argumentami posty.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2012, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Filip2

NIE MA POJĘCIA SKĄD BIERZESZ TAKIE INFORMACJE, CZY NIE LUBISZ POLSKICH, DOBRZE PROSPOERUJACYCH FIRM, ALE DEMONONO MA RACJE - CHOC SAM NIE MA GALMETU W DOMU, TO CZASAMI DORADZAM ZNAJOMY W RÓŻNYCH SPRAWACH (WYBODOWAŁO SIE JEDEN CZY DWA DOMY) I NIE CHCE BYC JAKIMS ZWOLENNIKIEM GALMETU NA SLEPO, ALE MAJA NA SERIO DOBRY TOWAR I ZA KASE, ZA KTRORA ZACHODNIE FIRMY NIER DADZA TAKIEJ JAKOSCI. I JESZCZE JEDNO. DO DEMONO70: NIE MA CO AZ TAK BYC ZA JEDNA FIRMA, BO NIE ZAWSZE BEDZIE ONA MIALA WSZYSTKIE PRODUKTY EKSTRA I WTEDY BEDZIESZ MIAL KIEPSKO Z WIARYGODNOSCIA, BO POMYSLA, ZE POLECASZ, BO TAM PRACUJSZE, ALBO COS PODOBNEGO. DLA MNEI GALMET - OK.

p.s. CO NIE ZNACZY, ZE TRZEBA ZAMYKAC SIE NA TEJ JEDNEJ FIRMIWE, DEMONO70, POLECAJ TEZ INNE DOBRE ROZWIAZANIA.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2012, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Do boris-vian: Dzięki, że normalnie odpowiadasz na posty, a nie kierujesz się niewiedzą, czy emocjami. Oczywiście, że są i gorsi i lepsi producenci. Jakby Galmet był najlepszy, nie pytalibyśmy o opinie na forach i nie szualibyśmy ich przez znajomych. Tak, jak jest z Audi, czy VW:). Jak się znajdzie producent, który za tą cenę, zaoferuje mi bardzo zbliżoną lub podobną jakośc, chętnie zapoznam się z jego ofertą. Na dziś jednak, mając niewiele czasu na nowe poszukiwania, raz jeszcze zaopatrzę się w urrządzenia Galmetu. Dzięki za szczere podejście do trematu - inne gadki nei mają sensu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2012, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

@boris-vian. Może będziesz wiedział więcej, ale co możesz powiedziec o kotłach Galmetu z Twojego doświadczenia? Ja, pomimo tego, że zamontoeałem ich kilka, spotykam się z opiniami, że jak mają je w sowjej ofercie niedługo (jak się nie mylę, to około 8 lat), to niekoniecznie są najlepsi.Ale już podkreślałem, że najlepsze nawet w Polsce podobno jeszcze nie są dostępne. A Galmet ma już prawie dekadę doświadczenia w tym segmencie + zadowolenie większości klientów, to powinno byc dobrze, ale chciałbym poznac także Twoją opinię na temat kotłów. Dzięki.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2012, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich w piątek:). Zapraszam jednocześnie do Sosnowca,do udziału w kolejnej edycji Salonu SILTERM-INSTAL, która odbędzie się w dniach 24 - 26 lutego 2012 roku w ramach Targów SIBEX. Co prawda Galmetu nie widziałem wśród wystawców, w może przeoczyłem, ale warto pojechać i poznać inne firmy oraz przekonać się jak to z tym Galmetem, Elektromentem, czy Viessmannem jest. Czy tak, jak piszą na stronach, czy może twarda rzeczywistość jest inna.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2012, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Galmet to nie jest do końca dobry wybór. Co prawda mają jakąś tam pozycję odnośnie ogrzewaczy wody, ale jeżeli chodzi o kotły, to nie mając nawet 1 dekady doświadczenia w produkcji, raczej nie nabędzie się tego doświadczenia, które mają firmy produkujące te urządzenia przez lata. Polecam szeroką analizę rynku. Na jednej firmie świat się nie kończy. A kosztowo Galmet też nie ma rewelacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

klemens, to jest Twoje subiektywne zdanie. Skąd taka pewność, że po dekadzie produkcji kotłów Galmet nie ma odpowiedniego zaświadczenia? Tak bardzo znasz się na tym? To proszę, udowodnij to jakoś, bo nie jesteśmy tu po to, aby wprowadzać w błąd czytelników. Zgadzam się, że trzeba jeździć i szukać najlepszej dla siebie oferty. Nic nikomu w tym wątku się nie narzuca, tylko wypowiadamy nasze opinie, które są "z życia". Po prostu akurat ta firma w pewnym momencie stanęła nam na drodze i byliśmy nią zainteresowani. Co do kosztów, to zapewne są tańsi, ale raczej na krótką metę. Serwis pogwarancyjny też słono kosztuje. Ale dzięki za opinię. O to właśnie chodzi. Mamy demokracje w sieci - jeszcze:), więc wykorzystujmy ją...Zapraszam do dalszej dyskusji.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

demono70, nie muszę udowadniać tego żadnymi badaniami, nie po to są takie fora. Ale wystarczy porównać ofertę firmy Defro (tylko kotły) oraz ofertę firmy Galmet (też tylko kotły). Od razu rzuci się w oczy różnica w podejściu do tematu. Panowie z Głubczyc po prostu skupiają się na ogrzewaczach wody i pompach ciepła. Nie widzę niczego innowacyjnego w ich kotłach - no może poprawa sterowników Elstera, które są od jakiegoś czasu na bardzo dobrym poziomie. Ale żeby się dzisiaj liczyć, trzeba tak prowadzić firmę, albo się upadnie. Nadal polecam szeroką analizę rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >