JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

13 stycznia 2022, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Miej na uwadze, że OKNO-POL https://www.okna-uzywane.com.pl/oferta/sprzed az-drzwi-uzywanych oferują wspomniane okna i drzwi jako używane! Jak na mój gust jest to godny odnotowania fakt a to dlatego, że można w ten sposób sporo zaoszczędzić. Jak na mój gust jest to rozsądny wybór, gdy nie dysponujemy zbyt dużą ilością gotówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2022, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam drzwi KMT tyle że model Passive 75 - czyli naprawdę bardzo ciepłe drzwi. Co się faktycznie czuje. Oczywiście łapią się one na ten program z dopłatami - czyste powietrze. Drzwi nie tylko ciepłe, ale też super wykonane, po prostu solidne i eleganckie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2022, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam model Plus 75 z KMT, mają grubość 75 mm, są bardzo porządne i wytrzymałe. Drzwi są bardzo dobre jakościowo i maja dobrą izolację

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2022, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mateusz91 napisał:
To prawda obaj producenci mają na prawdę dobrą jakość,
ale u nas korzystniej po wycenie wyszły drzwi z Aluhaus i
to na nie się zdecydowaliśmy. Jak dla mnie do domu drzwi
zewnętrzne to tylko z aluminium. PVC mnie nie przekonuje.
Okna jak najbardziej, ale drzwi jednak aluminiowe muszą
byc.


Wikędy mają jakąś serię PCV ale to raczej na lokalny lub specjalistyczny rynek. PCV a raczej kompozyty to chyba prędzej w Vikkingu. Tak czy inaczej materiały poza drewnem i poszyciami z metalu (stal/aluminium) są jeszcze niszą w Polsce. Dobre aluminiowe (choćby w/w Aluhaus, Wikęd, Hormann) to jeszcze nie na każdą kieszeń rozwiązanie, choć samo w sobie należy moim zdaniem do przyszłości rozwoju stolarki drzwiowej. Oczywiście równolegle z drewnem i drewniano-piankowymi wypełnieniami. Może ktoś niedługo wpadnie na pomysł aby zastąpić czymś innym piankę?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2022, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrej jakości są drzwi pcv firmy Drutex. Bardzo się ładnie prezentują zwłaszcza Iglo5. Bardzo ładnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2022, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mam Supertherm 90. Jestem zadowolony. Mieszkamy na północy, tu faktycznie jest bardzo zimno, bardzo dużo śniegu, ogólnie często warunki bardzo niesprzyjające. Drzwi sobie świetnie radzą, dobrze izolują od hałasu oraz silnego wiatru, mają grube skrzydło (90 mm), ogólnie są bardzo solidne, co widać od razu przy ich oglądaniu w sklepie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2022, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

my mamy drzwi stalowe z kmt, konkretnie model Passive 75 który wybrałem ze względu na bardzo dobrą izolację termiczną i zamek listwowy hakowy. Realizacja zamówienia była szybka i drzwi są wysokiej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2022, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Warto dołożyć kilka złotych oraz wybrać takie drzwi, które będą estetyczne oraz funkcjonalne. Bez dwóch zdań. Polecam zdecydowanie wizytę w https://abcstalrem.pl/. Firma ma szeroki asortyment, drzwi w różnej specyfikacji i do tego solidne, o różnym designie. Każdy coś dla siebie kupi, nie nadwyrężając domowego budżetu. Współpraca naprawdę fajna, bo firma dokłada starań, aby klient wybrał to, co go najbardziej interesuje

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2022, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo szeroki wybór wzorów drzwi aluminiowych znajdziecie w ofercie firmy Kapica z opolskiego. Mają tak bogatą ofertę i możliwości produkcyjne, że praktycznie nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wymiar, wykończenie powierzchni i wyposażenie. Do produkcji używają sprawdzonych systemów Schuco, które gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość na warunki atmosferyczne i stabilność wymiarową stolarki. Dzięki temu zachowują swój pierwotny wygląd i parametry na długie lata. Tu można przejrzeć ich katalog: https://www.kapica.pl/wp-content/uploads/2020 /07/ALU_PL-2016-web.pdf

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2022, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy, która oferuję sprzedaż pojemników na wodę deszczową, zbiorników przeciwpożarowych oraz zbiorników retencyjnych. Takie zbiorniki bez problemu zamówimy z firmy https://moderntank.eu/kontakt/ z Gracze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klamki Liczba postów: 30 Grupa: Montujemy o... Jest to też dla mnie ciekawy temat... Warto przy tej okazji poszukać opinii w sieci, jeśli chodzi o klamki zewnętrzne! Ja się aktualnie zastanawiam, czy będzie....
  • okna Liczba postów: 145 Grupa: Montujemy o... Jeśli wstawiacie okna, to najczęściej wymienia się również od razu parapety. Możecie wziąć pod uwagę wybór takich parapetów na stronie https://triplate.pl/parap...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 610 Grupa: Montujemy o... Podczas poszukiwań konkretnych opcji i przede wszystkim mają to być drzwi limanowa. Do tego z możliwością dopasowania okien czy podłóg drewnianych warto rozważy...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 6 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 868 Grupa: Montujemy o... Świetną ofertę produktów w tym temacie o wysokiej jakości znajdziecie zaglądając do https://oknarado.pl/montaz-wymiana-okien -szczecin/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >