JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

17 listopada 2022, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Oknami, drzwiami i bramami garażowymi zajmuje się między innymi www.eurookno.pl. Firma z dużym doświadczeniem na rynku, ponad 20 lat zajmuje się produkcją okien. Opcja dla tych, którzy będą chcieli zamówić okna dopasowane do ich potrzeb. Producent z doświadczeniem i gwarantujący wysoką jakość również jeśli chodzi o montaż okien.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2022, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam drzwi z firmy kmt , a konkretnie model supertherm 90. Bardzo porządne drzwi, grube i wytrzymałe. Z tego co pamiętam parametr izolacji na poziomie 0,78. Warto przyjrzeć się różnym parametrom ale ten dla mnie był najważniejszy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2022, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mirek87 napisał: ja polecam drzwi z firmy kmt , a konkretnie model supertherm
90. Bardzo porządne drzwi, grube i wytrzymałe. Z tego co
pamiętam parametr izolacji na poziomie 0,78. Warto
przyjrzeć się różnym parametrom ale ten dla mnie był
najważniejszy

tak, szczególnie w dzisiejszych czasahc, gdzie ceny energii skaczą jak szalone to jednak izolacja na najlepszym poziomie to podstawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2023, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze warto mieć przede wszystkim możliwość sprawdzenia aktualnych ofert, aby też móc sobie je na spokojnie wycenić i jednocześnie dopasować pod konkretne potrzeby oraz styl na jakim Wam zależy. Według mnie warto nawiązać kontakt z Drawex z Gdańska z szerokim wyborem modeli i też topowych producentów, na pewno pomogą w znalezieniu idealnych drzwi pod konkretne potrzeby i oczywiście doradzą, wykonają pomiary i po zakupie jak już dotrą zajmą się pracami montażowymi. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie pomyślnie!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2023, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, większość Klientów dopiero w salonie sprzedaży dowiaduje się, że zamawiając kompletne drzwi, należy wybrać: model skrzydła, rodzaj ościeżnicy (potocznie nazywanej futryną) i klamkę. Ważne są też dodatkowe akcesoria (np. wkładka patentowa) oraz detale, takie jak rodzaj wentylacji w drzwiach do łazienki czy wzór szyby. Znacie tego producenta okien i drzwi z Gliwic - https://www.drewnoplast.com.pl/?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2023, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Local Boiler Repairs Gas Engineers provides professional service comprising boiler repairs and boiler installations. The company is the right one to call in case of boiler, radiator or system flushing problems, when there is a heating failure or lack of hot water. https://www.netkobiety.pl/profile.php?id=467001 - Power flushing...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2023, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

mam drzwi z KMT. Kupione ponad rok temu i są bardzo ok. Jeden z lepszych zakupów jeśli chodzi o dom. Mocne, porządne i energooszczędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2023, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi zewnętrzne wybierajac do domu w którym juz zyjesz to wybierz te które odliczysz, czyli chodzi o te warunki do tego programu czyste powietrze, sprzedawca w sklepie ci podpowie.
Wybieraj sprawdzone marki bo inaczej to strata pieniędzy.
Dobre drzwi to marki Wiked, Delta, Gerda teraz podobno cenowo spadła w dół i kazdy moze sobie na nie pozwolić, albo jak masz forse to drewniane te dobrych firm maja 4 szyby i są mega ciepłe.
Przy stalówkach wybierz futryne stal-drew albo alu, to potem procentuje w zimie.
Najlepiej wypełnione w srodku pianą choć ekspandowany polist tez sie sprawdza.
Jak juz masz wszystko wybrane to teraz szukaj sprawdzonej firmy ale nie takiej ktora ma 50 opini w necie kupionych tylko realnie sprawdzona, są ludzie do montazu i serwisanci i odpowiedni personel sprzedazowy. Nie nabieraj się na tanią chinszczyzne i firme z daleka bo potem zwinie siedzibe i na reklamacje nikt nie bedzie reagował.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2023, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry model to supertherm 90 z KM. Bardzo dobry jesli chodzi o izolację i oszczędzanie energii. Jest uszczelka, przegroda termiczna. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, polecam przejrzeć specyfikację różnyh modeli i wtedy się zdecydować. Pozdrawiam z Łomży

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2023, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Na rynku jest bardzo duży wybór solidnych drzwi ale ja bym wybrała drzwi nova wiśniowski, mają trzypunktowy zamek i są wodoszczelne, nie trzeba mieć daszku nad wejściem

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >