Jaka pompa ciepła?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

13 czerwca 2010, 01:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze są samoreklamy :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2010, 02:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik alt napisał: Jak na dom 170 m2 to i tak wydaje mi się jakiś duży ten rachunek. Weług tych wyliczeń: http://vikersonn.pl/kalkulator powinno wyjść sporo mniej. Być może to kwestia ustawienia dosyć wysokich temperatur 21,5 stopnia?

A ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Stoję właśnie przed wyborem firmy zakładającej pompę ciepła...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2010, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik hole napisał: Użytkownik alt napisał: Jak na dom 170 m2 to i tak wydaje mi się jakiś duży ten rachunek. Weług tych wyliczeń: http://vjkersonn.pl/kalkulator powinno wyjść sporo mniej. Być może to kwestia ustawienia dosyć wysokich temperatur 21,5 stopnia?

A ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Stoję właśnie przed wyborem firmy zakładającej pompę ciepła...


Bardzo profesjonalna współpraca tej firmy.
Myślę, że jest to dobra alternatywa dla pomp składanych w garażach.
Użytkowników powinno być dużo zwłaszcza, że w zeszłym roku plany sprzedaży dochodziły do 200 sztuk, czyli sporo jak na graczy na polskim rynku pomp ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnej strony proponuję obejrzeć ofertę firmy Vikersonn. Zapoznać się z pompy ciepła ceny; skorzystać z kalkulatora do obliczeń kosztów ogrzewania; następnie wybrać coś odpowiedniego z proponowanych urządzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2010, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przemas, mówisz, że to reklama Junkersa, może, nie wiem... Ale w takim razie może podzielisz się opiniami na temat innych firm? Sam też robiłem rozeznanie na temat pomp ciepła, większość osób stanowczo twierdzi, że jest to opłacalna forma ogrzewania. Więc chcę w to zainwestować. Już zadawałem to pytanie na innym wątku, ale może tu zajrzą inne osoby. Chciałbym się dowiedzieć czy coś słyszeliście na temat firmy DPS? Z Wrocławia są, instalują pompy ciepła, szukam opinii na ich temat.

A jakie firmy pomp polecacie? IVT jest dobra? Czy może Viessmann?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2010, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, co do marek pomp ciepła to nie można ocenić, która jest najlepsza, a która gorsza. W jednym domu lepiej spisywać się będzie np. IVT, w innym Viessmann. Ale już wybierając pompę, kieruj się w dużej mierze gwarancją, jaką dają producenci.

Jeśli chodzi o DPS, to słyszałem o nich, gdzieś też wyczytałem opinię ich byłego klienta, który był z nich zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2010, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik napisał: Czy ktoś mi moze podpowiedziec jaka pora roku jest najodpowiedniejsza aby zaczac myslec nad załozeniem pompy ciepła ?

najlepszym czasem jest jesień/wiosna

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2011, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie całkowitej przebudowy domu(rozbudowa,ocieplenie,okna) i oczywiści całkowicie nowe ogrzewanie.Interesuje mnie pompa ciepła, jaką pompę polecacie jakiej to są kwoty na taką inwestycje i czy to się sprawdza w Polskich warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam od jesieni zainstalowaną pompę firmy Vikersonn chwalę sobie i polecam.Wejdz na ich stronę tam jest sporo informacji o pompach http://vikersonn.pl/ .A na kalkulatorze znajdziesz ceny http://vikersonn.pl/kalkulator

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2011, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem też zainstalowaliśmy pompę ciepła Vikersonn.Po pierwszym sezonie jestem mile zaskoczona niskimi rachunkami.Inwestycja też minęła bez większych kłopotów wiec firma jest OK.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >