Jaka forma ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17  ▸

19 listopada 2015, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Najbardziej opłacalną instalacją, jeżeli istnieje podłączenie budynku do miejskiej sieci gazowej jest wybór kotła kondensacyjnego. Poprzez obniżenie temperatury pracy instalacji oraz odzyskowi energii cieplnej ze skroplin, możemy uzyskać wyższą sprawność układu, zwłaszcza przy współpracy z instalacją ogrzewania podłogowego. Szczegółowe informacje o produktach marki Junkers można znaleźć na stronie internetowej www.junkers.pl.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2015, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym również rozważył grzejniki płytowe, lecz w innej niz tradycyjne technologi czyli therm x2 z szeregowym przepływem, zwiększona prędkość nagrzewu płyt, 11% oszczędności energii oraz odpowiednio dobrana moc grzejna. Nie mówiąc juz o wiele ciekawszej estetyce w porównaniu do zwykłych grzejników naściennych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2015, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry kocioł kondensacyjny to faktycznie w tym przypadku najlepsze rozwiązanie i warto się nad nim zastanowić. Jeżeli potrzebna będzie nasza pomoc,to zapraszam na www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Samo ogrzewanie podłogowe może się nie sprawdzić, jeśli dom jest duży i jest w nim dużo otwartej przestrzeni. Przynajmniej tak mi doradziła firma , która montowała mi cały system ogrzewania. Lepiej wtedy zdecydować się na ogrzewanie podłogowe w wybranych pomieszczeniach typu łazienka, sypialnia, pokój dziecięcy. Do tego lepiej dodać inna formę ogrzewania. U mnie jest to tradycyjne ogrzewanie gazowe, gdyż po prostu jest najwygodniejsze. Ponieważ jestem laikiem wybrałam rozwiązanie, które poleciła mi firma wykonująca ogrzewanie. Mogę śmiało polecić firmę Gazinstal, gdyż dobrze i bezproblemowo się z nimi współpracowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Większych bzdur dawno nie czytałem. Jeżeli firma uważa, że duże powierzchnie nie nadają się do ogrzewania podłogowego, to coś jest z ich fachowością nie tak! Właśnie wtedy ogrzewanie podłogowe najlepiej się sprawdza.

Radzę poszukać bardziej kompetentnych partnerów do robienia instalacji grzewczych, aby później gorzko nie żałować!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2020, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż węgla i powiem wam, że jeden z najlepszych składów z jakich brałem węgiel to ten skład http://ropbenz.pl/. Polecam skontaktować z nimi bo oferuję własny transport i rozłądunek.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2020, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Buy disposable masks - effective self-defense every day! ... A three-layer disposable mask effectively protects the respiratory system from dust, bacteria and possible infection with infectious diseases. A flexible nasal retainer helps the mask fit snugly to the face, and soft rubber bands comfortably fix the mask without causing skin irritations. The size and density of the mask provides comfortable wearing for a long time ...
https://t.co/Mc23JOuNtt

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2020, 01:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio w tym celu wykorzystujemy tani węgiel, który to podrzucili nam www.sklep.weglosmyk.pl . Muszę przyznać, iż jakość ta zachwyciła mnie już za pierwszym razem - to bardzo udany wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2020, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli planujecie fotowoltaikę to ogrzewanie na podczerwień będziecie mieli wówczas ogrzewanie za darmo. Na stronie https://remont.biz.pl/ogrzewanie-na-podczerwi en/ są wyliczenia na temat kosztów inwestycji oraz późniejszej eksploatacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My z żoną zdecydowaliśmy się na postawienie w nowym domu na powietrzną pompę ciepła od Fonko. Urządzenie działa niezawodnie i jest wygodne w obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >