Jakie drzwi zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

13 sierpnia 2017, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko dodaj jeszcze jaki rodzaj jest to drzwi - oni z tego co mi się zdaje mają tylko drzwi PCV i aluminiowe, czyli dwie najdroższe grupy oferowane masowo w Polsce. Raczej jest to mało popularna grupa ze względu na swoją cenę. Obecnie widać delikatny wzrost sprzedaży stolarki aluminiowej z racji świadomości inwestorów. Mimo wszystko jest to wzrost minimalny ze względu na zaporowe ceny dla przeciętnego zjadacza chleba.
Nawet drzwi drewniane nie mają takiego udziału w rynku w porównaniu do stalowych właśnie ze względu na cenę (mówię tu cały czas o Polsce).

"W zakresie materiałów najwyższy udział w rynku odnotowały drzwi drewniane. W 2003 roku ponad 45 % wszystkich drzwi zewnętrznych było z drewna. Największą popularnością cieszyły się one w krajach Skandynawii, gdzie tylko co dziesiąte drzwi wykonano z innego materiału. Odwrotnie prezentuje się ranking materiałów w krajach bałtyckich i Rosji: w 2003 roku tylko około 15% sprzedanych drzwi zewnętrznych było z drewna. W innych krajach, w tym także w Polsce, udziały w rynku są zbliżone do proporcji ogólnoeuropejskich.

W najbliższych dwóch latach, segment drzwi drewnianych obniży się w zakresie ilości do 38,6. W zakresie wartości zdoła natomiast podwyższyć swój udział z powodu utrzymującego się wzrostu cen o około 5% rocznie."


Fragment artykułu z tego źródła:
http://www.drewno.pl/artykuly/1186,wszystko-o-rynku-drzwi-ze wnetrznych-w-europie-2004.html

To są dane z 2004 roku i jak widać częściowo pokrywają się z obecną sytuacją. Drzwi drewniane drożeją, a ich udział w Polsce nie jest na pierwszym miejscu. Obecnie, wbrew temu co piszą w tym artykule, popularność drzwi stalowych rośnie a nie spada jak zakładano w raporcie. Wszystko dzięki rozwojowi drzwi stalowych i ich wyraźnie niższej cenie od drzwi drewnianych.
Firmy takie jak Wikęd, Hormann, KMT czy Mar-Tom znacząco podnoszą jakość tego produktu. Innowacje w zakresie ościeżnic, termoizolacji, szczelności konstrukcji etc. przyczyniły się do tego sukcesu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie numerem jeden są drzwi stalowe Wiśniowski, wytrzymałe, wyglądają elegancko, to faktycznie jeden z tych produktów na lata. Ja zamawiałam w RES DOM w Rzeszowie na Placu Wolności 7. Dużo tego w necie i na pewno znajdziecie bez problemu ;) Dla tych z Podkarpacia polecam RES DOM bo mają fajne ceny i dobrze doradzą: [url]http://www.res-dom.pl/drzwizewnetrzne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśmy się zdecydowali na nowe drzwi do pensjonatu jakieś pół roku temu i zamówienie składaliśmy u firmy z serwisu drzwihotelowe.pl. Drzwi głównie montowane były przy pokojach, ale też kilka sztuk poszło do łazienek. Porządne, dźwiękoszczelne rozwiązania, z porządnym laminatem na zewnętrznej warstwie. Sam zamek i zawiasy solidne, nic mi póki co nie odpada, nie mam jakiś zgłoszeń co do awarii usterek i tego typu przygód.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2017, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

"Myśmy"? Serio ??? Jak rozumiem jest to agroturystyka ;)

A co do laminatów to występują one TYLKI i WYŁĄCZNIE na stronie zewnętrznej. Nawet nie wiesz jaki laminat reklamujesz bo nie masz takiej wiedzy. Poczytaj chociaż o tym co produkują największe firmy (Porta, Erkado) i dowiedz się czym jest laminat CPL, PCV, Twin, Premium, Greco, czym są okleiny 3D z Porty - Portasynchro 3D czy Portaprefect 3D. Ręce opadają!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2017, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym podpowiadał firmę Darmex, oni są z Lublina, kontakt masz podany na ich stronie darmex.lublin.pl. Terminowi, uczciwi, z bardzo szeroką gamą produktów jeśli chodzi o szeroko pojętą stolarkę otworową. Mogę u nich dostać wszystko. Aktualnie największy nacisk w sprzedaży kładziemy na zewnętrzne drzwi aluminiowe i te mają na europejskim poziomie tutaj. Atestowane, z podniesionymi parametrami izolacyjnymi. Można u nich zamawiać drzwi pod konkretny wymiar, jak tylko klient potrzebuje niestandardowego skrzydła to jestem mu w stanie taki model zorganizować u nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2017, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko dodaj, że drzwi aluminiowe to już jest najwyższa półka w bardzo wysokich kwotach. Za mniejsze pieniądze możesz mieć drzwi z parametrami nie odstającymi aż tak dużo od aluminiowych.
W stalówkach w kwotach do 3 tysięcy znajdziesz choćby Wikędy z ościeżnicą Termo oraz niższe serie Hormanna (są trochę droższe jak te pierwsze). Wikędy w tej kwocie mają już izolację termiczną na poziomie 0,85, co jest bardzo dobrym wynikiem. Można je montować w warstwie ocieplenia dzięki ościeżnicy z profili aluminiowych z przekładką kompozytową. Hormanny znowu mają szklenie VSG, które jest bardzo dobrym szkłem - idzie to u nich w standardzie.
Także jak widzisz, nie trzeba od razu sięgać na dno portfela aby kupić na prawdę świetne drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chce się mieć porządne drzwi zewnętrzne to nie warto wybierać tych najtańszych drzwi z plastiku. Ja sam zdecydowałem się na drzwi aluminiowe, które zamówiłem u firmy www.oknadrutex-gniezno.pl z Gniezna. Mają dobre ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym podpowiadał firmę Darmex, oni są z Lublina, kontakt masz podany na ich stronie darmex.lublin.pl. Terminowi, uczciwi, z bardzo szeroką gamą produktów jeśli chodzi o szeroko pojętą stolarkę otworową. Mogę u nich dostać wszystko. Aktualnie największy nacisk w sprzedaży kładziemy na zewnętrzne drzwi aluminiowe i te mają na europejskim poziomie tutaj. Atestowane, z podniesionymi parametrami izolacyjnymi. Można u nich zamawiać drzwi pod konkretny wymiar, jak tylko klient potrzebuje niestandardowego skrzydła to jestem mu w stanie taki model zorganizować u nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No tona pewno jeszcze powinieneś zwrócić uwagę na producenta http://www.vidok.com wysoka jakość wykonania, dobre ceny i co najażniejsze terminowa realizacja dobrymi warunkami gwarancyjnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2017, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi zewnętrzne zamówiłem w firmie http://famix.pl która ma naprawdę duży wybór drzwi i okien dobrych marek w rozsądnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >