Jakie grzejniki?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

2 września 2015, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W łazienkach grzejniki dekoracyjne świetnie sie prezentują. Mariusz widziałeś może Karotherm od Kermi własnie z oferty grzejników dekoracyjnych. Dla mnie estetycznie mistrzostwo. Szkoda, że wcześniej go nie znalazłem ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2015, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

My właśnie zakończyliśmy budowę swojego domu i mamy już za sobą przeprowadzkę. Ostatnie miesiące były dla nas przejściem przez mękę. Nie myśleliśmy że wybieranie mebli, sprzętów, materiałów budowlanych, dekoracji i innych rzeczy jest aż takie trudne. Na szczęście ominęło nas chociaż wybieranie grzejników ponieważ mamy w domu ogrzewanie podłogowe. Więc jedyne grzejniki jakie mamy w domu to grzejniki w łazience tzw. grzejniki drabinkowe, jest ogromny wybór i ciężko się zdecydować, ale ostatecznie kupiliśmy wszystko co było nam potrzebne w tym sklepie http://pgi.com.pl maja bardzo duży wybór

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2015, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tylko takie grzejniki dekoracyjne lub drabinkowe dobrze przewodzą ciepła i mają odpowiednią moc,to nie widzę przeszkód aby zastosować je w łazience,pozostaje tylko pytanie o koszty,a poza tym zastanówcie się też chociażby nad samą matą grzewczą na podłogę do swojej łazienki.


www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2016, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejnik dekoracyjny będzie trochę droższy jednak od Kermi jest zdecydowanie warty swojej ceny. Credo Half jak dla mnie jest perfekcyjny w każdym calu. Piękna linia, duża moc, szybko mozna wysuszyć ręczniki no ideał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysuszyć ręczniki to żaden problem,może napisz więcej szczegółów odnośnie tej mocy grzewczej bo to powinno być najbardziej interesujące dla każdego z Użytkowników na forum.

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Vega-Heizungen.
Wytwarzamy dekoracyjne grzejniki podczerwieni w systemie ceramicznym.
Możliwość wykonania grzejnika z dowolnie wybranym motywem graficznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnym przykłądem jest grzejnik dekoracyjny Duett, który posiada 2297W mocy grzewczej przy wymiarach 1800 x 900 mm pokrywa o 65% więcej zapotrzebowania na ciepło niż standardowy grzejnik o tych wymiarach. Jeżeli stawia ktoś własnie przede wszystkim na moc to jest to świetny krok :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2016, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy grzejniki płytowe Purmo od http://www.jp-instalacje.pl/oferta#grzejniki_plytowe Opłacało się tam kupować, bo to hurtownia, więc wiadomo, że ceny korzystniejsze. Same grzejniki fajnie grzeją a płytowe lepiej wyglądają niż aluminiowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2016, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

My również mamy grzejniki płytowe tylko, że od Kermi. Jestem jak najbardziej zadowolona z pięknego wykończenia i bardzo dobrych wyników grzejnych. Zdecydowanie najlepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2016, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem fanem grzejników dekoracyjnych i od siebie mogę polecić tę stronkę http://mat-dom.pl/ tak się składa że mają tam gigantyczny wybór więc de facto ciężko jest wybrać najlepsze grzeniki do poszczególnych pomieszczeń skoro tyle tego tam jest. No ale jak masz czas i chęci to życzę powodzenia w przeglądaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >