Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

16 listopada 2011, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiesz ogolnikowo wszystko mozna doliczyc no ale masz racje dokladny pomiar mozna okreslic za pomoca dokladnych wyliczen :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2011, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello! Sam mam centralne ogrzewanie, ale chciałabym też kupić coś dodatkowo, co polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2011, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprościej kupić grzejnik elektryczny... tylko ze zapewne koszty energii wzrosną, a z reszta ktoś już coś wspomniał tez o grzałkach grzejnikowych

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2011, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem jak dokladnie piec retortowy działa, ale coś na zasadzie takiej, że ma automatyczny podajnik i spala dokladnie taka ilość eko groszku jaka jest potrzebna i nie więcej. Coś takiego chyba.

Co do obliczeń to w zupelnosci sie zgodzę. Czegokolwiek by sie nie liczylo jasne jest, ze kalkulatory internetowe daja tylko ogolny poglad a specjalistyczne obliczenia robi specjalista od obliczen.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a i specjalista może się pomylić...jednak nawet orientacyjny wynik coś nam mówi....co do CO, to już ktoś wspomniał o grzałkach do grzejników, osobiście mogę polecić, bo sam mam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2011, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

pomylic moze sie kazdy, ale specjalista raczej nie powinien. Jesli sa watpliwosci mozna zapytac dwóch.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2011, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

no jasne, że tak, dlatego polecam specjalistów, bo nawet jak się pomylą, to raczej nieznacznie....zresztą po co gdybać, orientacyjne koszty też czemuś służą

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2011, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

racja, czyli jak to podsumowac, ogrzewanie jakie?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2011, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bob Budowniczy napisał: Najprościej kupić grzejnik elektryczny... tylko ze zapewne koszty energii wzrosną, a z reszta ktoś już coś wspomniał tez o grzałkach grzejnikowych

No grzałka jak najbardziej, ale to dobra opcja na dogrzenie poza sezonem grzewczym, a nie jako dodatkowe źródło ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no zawsze cos tam pomaga ale jak to wychodzi z rachunkami ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >