Kot w mieszkaniu

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

1 października 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym chciała kota. Boję się jednak, bo mieszkam na 10tym piętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2016, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardziej lubię koty niż psy.
Koty to indywidualiści, chodzą swoimi ścieżkami i zawsze są chętne do zabawy i poprawienia nastroju swoim właścicielom.
Trzeba jednak pamiętać o ich szczepieniu, pozbyciu się pcheł.
Całe szczęście ,że to nie jest kłopotliwe, bo przecież jest dużo preparatów na kocie pchły, co widziałam na http://www.pupilo.pl/wiadomosc/co-kupic-na-pc hly-dla-kota-jakie-preparaty-na-insekty-wybrac/3409/
Największym jednak problemem związanym z kotem jest... kuweta.
Trzeba często zmieniać. Ale są żwirki pochłaniające brzydkie zapachy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

każdy uwielbia takie mruczenie, jednak ja osobiście wolę jak kot ma możliwość wyjść na dwór

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdania na temat wypuszczania kota na dwór są bardzo podzielone.
Ja swoją kotkę wypuszczam, ale tylko wtedy, kiedy mogę ją mieć na oku. Mieszkamy na wysokim parterze, mam spory taras i jej to wystarcza.
W oknach mam siatki na owady. Tutaj opisany sposób montażu: https://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-zamonto wac-siatke-przeciw-insektom/1071/ . Moja kotka nie jest zbyt waleczna, więc takie zabezpieczenie wystarcza. W przypadku silniejszych kotów, dobrze jest zamontować w oknach specjalne siatki stworzone z myślą o kotach.

Ten post był edytowany przez filka dnia: 24 listopada 2016, 10:22
Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Te siatki to faktycznie dobry sposób, też mam i spokojnie moge zawsze otworzyć sobie okno, a Dante nie wyjdzie. To pers i ja miałam odwieczny problem z tą sierścią, którą zostawia na meblach tapicerowanych, ale dzięki koleżance problem jest ale dużo mniejszy. Poleciła mi zakupić w sklepie kuchnianawidelcu.pl taką wieczną szczotkę i muszę wam powiedzieć, że naprawdę się sprawdza i to dużo lepiej od tych rolek. Polecam Wszystkim, którzy kochają swoje zarówno pupile jak i meble.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2016, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dwa koty, mieszkam na 1 piętrze i też mam siatkę na balkonie. Jestem spokojniejsza, gdy wychodzą i wiem, że nie spadną.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2017, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w domu psa, kota i szczury i jest nam wszystkim dobrze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

kot w mieszkaniu da sobie radę, ja mam dwa w mieszkaniu w kamienicy i w większości to śpią.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu z ogrodem, więc na zwierzęta możemy sobie pozwolić. Mamy więc i kota i psa. I co ciekawe, współżyją ze sobą bardzo dobrze, może dlatego, że wychowywały sie od małego razem.
Nie jestem za to wielkim zwolennikiem zwierząt w mieszkaniach w bloku.Uważam że każde zwierze powinno mieć trochę swobody i wolności. A w bloku to o taką wolność raczej ciężko.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przez długi czas nie mogłem przekonać sie do kotów, a teraz mam aż dwa. Polecam wszystkim!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >