Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 sierpnia 2013, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Co sądzicie o ogrzewaniu domu pelletem? Jak wychodzi on w stosunku do innych form ogrzewania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2013, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem miłośnikiem ogrzewania gazowego. Ale mogę Ci polecić firmę która w tej dziedzinie jest profesjonalistą , oraz któa oferuje wszystkie możliwe pompy oraz kotły... tutaj ich namiary

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2013, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

opalanie pelletem to komfort i czystość w kotłowni to takie min. argumenty które według mnie są ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2013, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

Jako ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła proponuję pellet.
Proszę zapoznać się z produktami LAVA i OLIMP firmy Stelmet!
Kaloryczność pelletów STELMET jest stała i zabezpieczona
hermetycznym, foliowym opakowaniem.
Kaloryczność pelletu LAVA ta zawartość to około 19,00 MJ/kg
a dla pelletu OLIMP ok 20,00 MJ/kg. Są to wartości o wiele
wyższe niż wymagane przez certyfikat DIN!

Ważną zaletą pelletów Stelmet jest bardzo mała ilość
pozostałego po spaleniu popiołu.
Po spaleniu 1 tony pelletu Stelmet LAVA pozostanie ok. 3,5 kg
popiołu, natomiast z OLIMPU – ok. 2,4kg.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
___________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Też wydaje mi się, że pellet to dobre rozwiązanie. Sam nim palę już od kilku lat. Oprócz samego paliwa bardzo ważny jest też kocioł, w którym się pali. Ja mam zamontowany kocioł od firmy Witkowski i jest to chyba najlepszy wybór, bo bardzo dobrze utrzymuję temperaturę, a do tego jest w pełni zautomatyzowany dzięki odpowiednim sterownikom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2013, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt nie powie jaki są koszty takiego ogrzewania,tutaj musiałbyś podać szereg czynników jak chociażby powierzchnia grzewcza całego domu,rodzaj izolacji. Innym równie dobrym źródłem paliwa jest wegiel.



Pozdrawiam www.Lubpol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2013, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich mam palnik APR firmy WITKOWSKI z tomic. Ogólnie dobry produkt, zamontowałem w swoim kotle rynnówkę ponieważ opalam kocioł wyłącznie miałem. Spala całość bez problemu. Mogliby tylko dorobić bieg wsteczny w silniku, bo czasami to się przydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2013, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,węgiel będzie dobrym paliwem,można pomysleć o nieco tańszym ekogroszkiem i dobrać od niego odpowiedni piec www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ogrzewania, to co sądzicie o nagrzewaniu za pomocą nagrzewnic powietrza?:
http://klima-sklep.pl/98-nagrzewnice-powietrza-olejowe

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zajrzeć na stronę http://www.polishpellet.com/instalacje/ gdzie jest przedstawiona oferta kotłów na pellety.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >