Porady Prawne

« Powrót do grupy: Przepisy prawne

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 marca 2015, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz problem z uzyskaniem pozwolenia na budowę? Grozi Ci rozbiórka? Nie wiesz jak napisać wniosek o zmianę Miejscowego Planu? WWW.KANCELARIA-PDP.PL pomoże znaleźć Ci rozwiązanie Twojego problemu prawnego, przygotuje kompleksową opinię prawną i wskaże najkorzystniejszy sposób działania!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2016, 09:59

jak najlepiej odebrać mieszkanie do mieszkania? samemu, czy z jakimś prawnikiem itp? czy z jakimś innych ekspertem? ponieważ nie chcę, aby spotkały mnie jakieś kłopoty prawne itd. … tyle się w tych czasach słyszy o oszustach … mam niedługo zobaczyć mieszkanie i potem umowę podpisywać … proszę o rady …

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2016, 08:22

naszym zdaniem odbioru lokalu nie należy dokonywać samodzielnie. Trzeba to zrobić albo z architektem, albo z ekspertem budowlanym. Dlaczego? Wymienieni przez nas profesjonaliści perfekcyjnie porównają lokal z projektem i sprawdzą czy ustalone elementy są wykonane prawidłowo. Wszystko też zmierzą i zbadają, jakie materiały zostały użyte do budowli. Na koniec, podejmą decyzję czy nowe mieszkanie jest zgodne z projektem czy też nie. Jeśli wszystko będzie w porządku, dopiero wtedy będzie można podpisać umowę - bezwzględnie w formie aktu notarialnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 17:36

Został mi polecony prawnik z kancelarii prawniczej w Szczecinie: http://sochaj.com.pl odnośnie pozwolenia na budowę. Czy ktoś może miał już styczność z tą kancelarią? Czy może warto wybierać takie kancelarie prawnicze, które specjalizują się w prawie budowlanym?

Ten post był edytowany przez dnia: 28 kwietnia 2016, 17:36
Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2016, 13:57

Ma ktoś z Was kredyt we frankach? Kolesie z rządu robią coś, aby zmniejszyć to tornado, które przeszło po podwyżkach rat? bo ja jestem tym kompletnie załamany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2016, 06:09

Na początku sierpnia został przedstawiony drugi projekt ustawy w tej sprawie. Przede wszystkim, kredytobiorcy (nie tylko posiadający pożyczki we frankach) mają odzyskać zwroty wartości spreadów (jest to różnica pomiędzy kursem kupna, a sprzedaży waluty) łącznie z odsetkami. Niestety, o taki zwrot nie będą mogli ubiegać się wszyscy pożyczkobiorcy. W artykule http://www.dopoznania.pl/poznan/pl/ustawa_fra nkowa_pierwszy_krok.html mogą Państwo dokładnie przeczytać m.in.: kto ma szansę otrzymać taki zwrot i
jakie są konkretne warunki całej procedury.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2016, 08:59

Ja jeśli chodzi o pozwolenie na budowę to także korzystałem z pomocy wyspecjalizowanej w temacie Kancelarii Prawnej http://wynimko.pl/prawo-budowlane/pozwolenie- na-budowe/ Takie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej praktyczne, niż wynajmowanie grupy managerskiej, która teoretycznie także zna się na prawie budowlanym.
Jednak takie działania powinny być traktowane jako eksperckie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 12:27

Też uznałam, że wszelkie takie pozwolenia trzeba załatwiać z prawnikiem. Oszczędzi człowiek nie tylko czas, ale i stres, którego nie unikniemy chodząc od urzędu do urzędu. Szukając kontaktu do specjalisty od tych spraw natknęłam się na portal prawniczy Lexagit.pl gdzie jest między innymi możliwość konsultacji na online http://www.lexagit.pl/zapytaj-specjalisty/ Oczywiście spróbowałam nawiązać kontakt i udało się, dostałam pełną poradę prawną. Mimo tego poprosiłam o pomoc w załatwieniu dokumentacji zezwalającej na budowę domu. Jestem na bieżąco informowana jak sprawy idą i wszystko wskazuje na to, że wczesną wiosną maszyny budowlane będą mogły wjechać na moją działkę z czego już się bardzo cieszę.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 15:43

Ja również szukam dobrego prawnika, ale zajmujacego sie rozwodami i podzialem majatku. Jako ze generuje duzo wieksze dochody niz moj maz, zalezy mi na konkretnym adwokacie, ktory wywalczy to co sie do mnie nalezy. Wiele slyszalam o Budrewiczu. Podobno doprowadza sprawy od poczatku do konca. Mial ktos z nim stycznosc ?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 20:24

W Tczewie znajdziecie profesjonalne wsparcie w tej kancelarii http://cejrowski.pl/ - doświadczeni i ambitni, skuteczni i świadomi tego, czego można w sądzie się spodziewać - nie owijają w bawełnę tylko stawiają sprawę jasno, określając szanse powodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• profesjonalne biuro rachunkowe Liczba postów: 36 Grupa: Przepisy pr... Możesz także przejrzeć ofertę biura www.akro.waw.pl. Specjalizują się m.in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz pełną obsługą pł...
  • Czy ktoś się orientuje. Liczba postów: 2 Grupa: Przepisy pr... Witam, Mam zamiar kupic dzialke/uzytek zielony, do ktorego jedyna droga to droga lesna 1.5km. Droga przynalezy do lasu tak bynajmniej wynika z geoportal , bieg...
  • pożyczka na budowę domu Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy pr... Każde zadłużenie musi być przemyślane. Wiedzę z internetu https://uwagafinanse.pl/pozyczka-ratalna -jak-otrzymac/ trzeba docenić i korzystać.:)
  • Co zrobić, żeby się nie dac oszukać w czasie brani... Liczba postów: 13 Grupa: Przepisy pr... Na temat kredytu każdy z was powinien czytać na stronie internetowej poradnik finansowy . Tam jest dużo ciekawych informacji.
  • Odszkodowanie Liczba postów: 83 Grupa: Przepisy pr... Myślę, że możesz się ubiegać o takie odszkodowanie ale sam nie wiem jak to przebiega. Robiłeś pomiary hałasu? Możliwe, że od tego będziesz musiał zacząć. Dla mn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19280 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >