Pralka dla rodziny

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 lutego 2013, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć. Stara pralka - bardzo już wiekowa - bardzo nam się już psuje. Właściwie to zepsuła się na dobre i chcemy kupić coś nowego. Idzie o sprzęt, który wystarczy czterem osobom (my i dwoje dzieci). Jaka pralka najlepiej nadałaby się dla takiej liczby osób? Na co zwracać uwagę w tym wypadku? Dodam, że szukamy czegoś tańszego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2013, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

PRzede wszystkim na energooszczędność czyli dobrze jak będzie A+, wyżej nie ma sensu bo to żadna różnica, poza tym wsad 6kg czy coś w tych okolicach. Z marek polecam Amikę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2013, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego uważasz, że to żadna różnica? Mi się wydaje, że lepiej kupić właśnie wyższą klasę energetyczną. A ostatnio widziałam pralki compactowe firmy whirlpool i myślę, że warto zwrócić uwagę na nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2013, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Pralka musi być oszczędna dlatego warto kupić o dobrej klasie energetycznej, wybrać program który zużywa najmniej wody podczas jednego cyklu, no i tu warto wybrać taka pralki gdzie da się ustawić temperaturę niezależnie od programu. No i zobaczyć na ile skuteczne jest takie oszczędne i eko pranie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach oprócz klasy energetycznej i co za tym idzie również i oszczędności,warto zwrócić uwagę na sam okres gwarancyjny i firme. Im dłuższy,tym lepiej. Co powiesz o pralkach Beko?


www.Nawigator-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2013, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba też zwracać uwagę co pierzemy na jakim programie żeby nie zniszczyć tkanin. Mnie zainteresowały te pralki, o których wspomniałam wyżej przede wszystkim ze względu na technologię 6-ty zmysł. Jeżeli pralka sama może za mnie dopasować temperaturę i zużycie wody- biorąc pod uwagę wielkość załadunku to nie muszę się martwić. Czytałam, że dzięki praniu w niskiej temperaturze ubrania nie blakną i nie niszczą się.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2013, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W tamtym roku mojej siostrze popsuła się pralka, ale trafiło to akurat w taki okres, że w w Realu czy w Auchan była promocja na pralkę Beko z wsadem 5 kg, powiem tak, jak za 800 złotych bardzo dobra pralka bo klasa energetyczna A+. No i ma dosyć kompaktowe wymiary.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2013, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja stara pralka oprócz tego że ciągle się psuła, to jeszcze ciągnęła dużo prądu. Dla czteroosobowej rodziny kupiliśmy pralkę LG Big In, na 11 kilo. Mogę prać w niej wiele rzeczy, łacznie z pościelą i kurtkami. Klasa energetyczna A+++, bardzo cicha.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2013, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tanich ale dobrych pralek mogę polecić Whirpoola. Mam na myśli przedział cenowy od 1000 do 1500 zł. Wybór modelu, to już kwestia indywidualna, ja mam 8 kilogramową.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2013, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślałam o whirpoorze z technologią 6-sty zmysł. Znalazłam dość sporą pralkę na 9 kilo. W przyszłości może dokupię do niej suszarkę, bo też maja takie duże.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >