Przyłącza kanalizacyjne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

8 lipca 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Może przyda się również nasz adres www.Szambaatestowane.pl gdzie służymy rada oraz pomocą,możecie liczyć na naszą fachową i doświadczoną obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 16:57

jeżeli poszukujecie armatury przemysłowej dla branży wodociągowej to polecam ofertę http://todomis.pl/ mają korzystne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 12:45

Przyłącza kanalizacyjne to poważna sprawa, dlatego warto takie rzeczy zlecać dobrym specjalistom. W mojej firmie przyłącza robiła firma Jumarpol http://www.jumarpol.pl/. Mają spore doświadczenie w remontach infrastruktury podziemnej i dysponują nowoczesnym sprzętem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 18:42

Wiem, że projekty sieci kanalizacyjnych robi Sanit Projekt. Zobacz ich ofertę, myślę, że na pewno ci pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2017, 10:54

Ja jak potrzebowałam pomocy hydraulika to korzystałem ze strony https://www.hydropomoc.pl/ zobacz, może to jest to czego szukasz.

Ten post był edytowany przez adiadi dnia: 8 stycznia 2017, 22:18
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 34 Grupa: Robimy inst... No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale pote...
  • Jaki zmiękczacz wody? Liczba postów: 44 Grupa: Robimy inst... Przy zmiękczaczu koniecznie patrzymy na głowicę i złoże. Głowica powinna być up-flow 4-cyklowa, ponieważ 2-cyklowe nie doczyszczają złoża, a po regeneracji woda...
  • zbiornik naziemny czy podziemny? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy inst... Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas b...
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 61 Grupa: Robimy inst... hm no ja bym wybrał piec z podajnikiem co do wyboru paliwa to może pellet który na obecna chwilę jest jak dla mnie najlepszym paliwem
  • za duzo poiolucos nie tak z kotlem Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Popiołu mam tyle w piecu ze tragedia. Wegiel do niczego, znowu dalem się nabrać na wrzeszczaca reklamę internetowa. Masakra. Jakie paramtery powinien mieć dobry...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22309 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >