Szambo betonowe, czy plastikowe?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 lutego 2016, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Tak jak wspominali przedmówcy lepiej zamontować szambo plastikowe lecz przy montażu trzeba zachować szczególne warunki ostrożności żeby prawidłowo zamontować go i nie uszkodzić przy zasypaniu .[url=]Pogotowie kanalizacyjne warszawa zły montaż zauważymy przy mokrym okresie wiosennym jeśli szambo szybko się będzie napełniać !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Tak jak wspominali przedmówcy lepiej zamontować szambo plastikowe lecz przy montażu trzeba zachować szczególne warunki ostrożności żeby prawidłowo zamontować go i nie uszkodzić przy zasypaniu .Pogotowie kanalizacyjne warszawa zły montaż zauważymy przy mokrym okresie wiosennym jeśli szambo szybko się będzie napełniać !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2016, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem nie jest ważne jakie jest szambo, tylko jak się o nie dba. Warto często je opróżniać i czyścić, korzystając z usług firm specjalistyczych udrażniajacych kanalizacje, wtedy nie będzie problemów z wybijaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2016, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Cały czas się dziwię czemu jeszcze ludzie rozważają jakie szambo kupić, od zawsze miałam przekonanie, że zbiornik na szambo musi być trwały, wytrzymały i szczelny. Jak rozpoczeliśmy z mężem budowę od razu wiedzieliśmy, że będziemy mieć betonowy zbiornik. My kupowaliśmy swoje szambo betonowe tu http://konin.ekologiczne-szamba-betonowe.pl/. Żadnych problemów, przywieźli i zamontowani, wszystko bardzo sprawnie. Wiem, że nie popełniliśmy błędu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybrałem szambo betonowe dwukomorowe przelewowe. Producent zapewniał mnie, że jest to tanie rozwiązanie w utrzymaniu i nie kłamał. Szamba betonowe, które polecam można z pewnością zaliczyć do najlepszych dostępnych na rynku. Bardzo wytrzymałe, solidne i trwałe. Stuprocentowa szczelność i bez awaryjność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam takie szambo jak użytkownik powyżej. Również brałam od tego producenta. I jeśli chodzi o współprace to jestem bardzo zadowolona. Szamba betonowez jego produkcji są szczelne i solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie miałam możliwości przyłączenia się do publicznej instalacji wodociągowej. Dlatego też stałam przed wyborem w co zainwestować: szambo betonowe, szambo PCV czy oczyszczalnia. Po analizie zdecydowanie wygrały szamba betonowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to zdecydowanie betonowe, bo wydaje mi sie bardziej stabilne i mniej podatne na zniszczenia. Ale w sumie i z jednego i z drugiego nieczystości będzie wywozić specjalna firma, więc może ich się lepiej zapytać które lepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie, również uważam że szambo betonowe jest zdecydowanie lepszym wyborem głównie pod względem trwałości i jakości, to inwestycja na lata. W przypadku plastiku istnieje obawa o jego pęknięcie, uszkodzenie.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem szambo betonowe, dokupiłem odpowiednie środki aby o nie dbać, możecie o nich poczytać tutaj : http://haba.com.pl/blog/biopreparaty/srodki-do-szamba-i-oczy szczalni/ i póki co nie narzekam, chociaż ostatnio co raz więcej ludzi wybiera przydomową oczyszczalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >