Wykończenie wnętrz

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 maja 2016, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz firmy która higienicznie wykończy Twoje wnętrze, to skontaktuj się z firmą Speedwall http://www.speedwall.pl/, robią to bardzo profesjonalnie i bardzo szybko! Mogę polecić Wam te firmę!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2016, 08:36

A możesz sprecyzować co dokładnie oznacza pojecie "higieniczne" wykończenie wnętrz? Bo tak szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem,chodzi o kolorystykę czy umeblowanie?

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2016, 16:19

Takie firmy szybko można wyszukać na http://polskiebudowlane.pl/ , nie wiem czy znacie serwis? Za niewielkie pieniądze mozna tam zostawić swoje ogłoszenie, by klient szybko mógł nas odnaleźć wśród masy innych ogłoszeń w sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 11:45

Wykończenie wnętrza to w sumie indywidualna sprawa naszego gustu oraz stylu w mieszkaniu jaki chcemy mieć. Ja polecam jedynie coś co nie będzie monotonne i co zrobi wrażenie na każdym kto odwiedzi nasze mieszkanie,pomyślmy o czymś nietuzinkowym:)

www.Zbydrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 11:17

Wiele osób zastanawia się, jak urządzić mieszkanie. A może warto postawić na minimalizm, który świetnie pasuje do salonów? Styl ten posiada cechy charakteryzujące najnowsze trendy. Producenci postawili na nowoczesność, naturę i prostotę. Dzięki temu, meble są piękne i odznaczają się wysoką jakością. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/minimali zm_prosto_i_funkcjonalnie.html.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2016, 12:15

Skoro jesteśmy już przy wyposażeniu wnętrza to polecam zwrócić uwagę także na www.Domartstyl.eu gdzie znajdziecie szeroki wybór mebli,krzeseł tapicerowanych w rozsądnej cenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 10:59

A jak urządzić kuchnię, żeby była praktyczna? Czy w tej dziedzinie Waszym zdaniem warto zaufać architektom czy może lepiej zająć się tym osobiście, opierając się na różnych aranżacjach?
Moim zdaniem lepsze jest to drugie wyjście. Oczywiście, architekci czy projektanci to też super rozwiązanie. Ale kiedy zrobimy coś sami zawsze daje to więcej satysfakcji.
Co powiecie na takie aranżacje jak poniżej?
Podoba Wam się taki nowoczesny styl?

Więcej aranżacji można znaleźć na stronie http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie. html

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:05

Jeżeli sami nie mamy pomysłu na to jak urządzić kuchnię aby była praktyczna i ustawna,to warto moim zdaniem zasięgnąć porady dobrego projektanta wnętrz,który nam doradzi,akurat w naszym studiu kuchni i łazienek każdy znajdzie coś dla siebie,zapraszamy.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2017, 12:37

Czy użycie płyty kartonowo - gipsowej od www.rigips.pl w takim projekcie będzie dobrym rozwiązaniem? Zastanawiam się nad wykorzystaniem całego systemu suchej zabudowy na poddaszu, ale zastanawiam się czy ktoś korzystał i mógłby podpowiedzieć jak z jakością.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 07:00

Wykończenie wnętrz to jedna sprawa, natomiast pamiętajmy również o tym aby je odpowiednio umeblować, akurat na www.KamilaMeble.pl znajdziecie teraz nowe kolekcje mebli, warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ile kosztuje monitoring? Liczba postów: 2682 Grupa: Wykańczamy... Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem. Zajmujemy się kompleksowymi usługam...
  • malowanie ścian Liczba postów: 165 Grupa: Wykańczamy... Jak dla mnie malowanie natryskowe to tylko z pomocą firmy www.mileo-bud.com.pl. Ja korzystałam z oferty firmy podczas gruntownego malowania mieszkania.
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 3513 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem fototapeta nadal może być fajną ozdobą, ale trzeba ją dopasować do charakteru i wystroju wnętrza. Poza tym im bardziej stonowana, tym bardziej uniw...
  • projektant wnętrz Liczba postów: 56 Grupa: Wykańczamy... Ja właśnie mam też mieć wykańczany dom. Dlatego powoli rozglądam się za inspiracjami itd. W jaki sposób fajnie zaaranżować swoje wnętrza. Myślę, że przykładowo....
  • kamień dekoracyjny Liczba postów: 30 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli kamień dekoracyjny to tylko w www.hb-polska.pl. Firma oferuję wiele rodzajów kamieni naturalnych, marmury, granity, kwarcyty, trawertyny, płytki elewacy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >